Bu kaza, 02 Ocak 2024 tarihinde saat 18:57'de gerçekleşti ve DHA kaynaklarından elde edilen bilgilere göre, olay yerinde yaralılar bulunmaktadır.

Kaza Detayları

Kazanın yaşandığı yer Ahmet Adnan Saygun Caddesi olarak belirlendi. DT2 hattına ait İETT otobüsü, sürücüsünün yağmur nedeniyle kontrolü kaybetmesi sonucu kayganlaşan yolda manevra yaparken önce önündeki panelvan aracına çarptı. Ardından otobüs, yol kenarındaki duvara çarparak durabildi.

Yaralılar Ambulanslarla Hastanelere Sevk Edildi

Kazada yaralanan otobüs yolcuları, olay yerine gelen ambulanslar tarafından çevredeki hastanelere sevk edildi. Bu acil müdahale, kaza sonrasında hızla gerçekleşti ve yaralıların sağlık durumu kontrol altına alındı.

Azra İsminin Anlamı Ne? Azra Ne Demek, Hangi Dilde? Azra İsmi Kur'an-ı Kerim'de Geçiyor Mu? Azra İsminin Anlamı Ne? Azra Ne Demek, Hangi Dilde? Azra İsmi Kur'an-ı Kerim'de Geçiyor Mu?

Trafikte Aksama ve Olay Yerindeki Çalışmalar

Kaza yapan otobüsün neden olduğu trafik aksaması, cadde üzerinde durma noktasına gelmesine sebep oldu. Olay yerine gelen ekiplerin çalışmaları devam etmektedir, ve kaza sonrasında oluşan trafiği düzeltme çabaları sürmektedir.