Yeşim Salkım, eski manken Tuğçe Kazaz'ın 2030'a kadar hilafet sistemine geçileceği iddialarına karşı sert çıkışta bulundu. İşte detaylar.

Yeşim Salkım, Tuğçe Kazaz'ın Yönetildiği Kişiyi Açıklıyor

Türkiye'nin ünlü şarkıcılarından Yeşim Salkım, sosyal medya üzerinden eski manken Tuğçe Kazaz'ın açıklamalarına sert tepki gösterdi. Kazaz'ın iddialı sözlerine karşı çıkan Salkım, olayı sosyal medya hesabından duyurdu.

"İsrafsın Kızım, Büyük İsraf!"

Tuğçe Kazaz, İstanbul'da yapılan yürüyüşte hilafet bayrağı açan bir gencin burnunu kırmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye 2030'a kadar tam manasıyla hilafet sistemine geçmiş olacak" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler sonrasında Yeşim Salkım, Tuğçe Kazaz'a sert bir dille seslendi.

Yeşim Salkım, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Ya yürü git insanın canını sıkma cahil cühela. O seni yöneten ibişe de söyle, ki ben biliyorum kim olduğunu, burası Türkiye Cumhuriyeti. Cesedimizi çiğnemeden o hilafet bayrağını… Neyse israfsın kızım büyük israf."

Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Kamuoyunda Yankı Bulan Açıklamalar

Tuğçe Kazaz'ın bu çıkışı, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyada binlerce kişi, Yeşim Salkım'ın sert tepkisine destek verirken, konu Türkiye'nin gündemine oturdu.

Türk Sanat Camiasında Gergin Hava

Şu sıralar sık sık gündeme gelen benzeri olaylar, Türk sanat camiasında gergin bir atmosfer oluşturuyor.

Yeşim Salkım'ın Tuğçe Kazaz'a sert tepkisi, Türkiye'nin müzik sahnesinde yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Kamuoyu, sanat dünyasındaki bu gelişmeleri yakından takip ederken, Yeşim Salkım ve Tuğçe Kazaz arasındaki gerilimde yeni gelişmeler olup olmayacağı merak konusu.

Editör: Kader GÜL