2024 yılı Ramazan ayında manevi bir atmosfer yaratacak olan TRT 1'in geleneksel Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması, saat kaçta başlayacak ve jüri üyeleri kimlerden oluşacak? Bu sorular şimdiden merak ediliyor.

Her yıl Ramazan ayında düzenlenen Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması, bu yıl da izleyicilere manevi bir yolculuk sunmayı hedefliyor. Yarışmanın izleyicileri etkileyecek muhteşem Kuran tilavetleri ve deneyimli jüri üyelerinin değerlendirmeleri, Ramazan ayının ruhunu ekranlara taşıyacak.

TRT 1'in geleneksel Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması, 2024 yılında da Ramazan ayında izleyicilerle buluşacak. Yarışma, her yıl olduğu gibi bu yıl da manevi bir atmosfer yaratacak. Yarışmacıların muhteşem Kuran tilavetleri ve deneyimli jüri üyelerinin değerlendirmeleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak olan yarışma, TRT 1'de her gün saat 23.55'te izleyici karşısına çıkacak. Jüri üyeleri arasında Osman Egin, Mehmet Ali Sarı ve Halil Necipoğlu gibi alanlarında uzman isimler bulunacak. Yarışmanın jüri yarışmacıları henüz belli olmasa da, açıklanır açıklanmaz habere eklenecektir. Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması, Ramazan ayının vazgeçilmez programlarından biri olmaya devam ediyor.

2024 yılında TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nın yayın saati ve jüri üyeleri şimdiden belli oldu. Ramazan ayının vazgeçilmez programlarından biri olan yarışma, zengin içeriği ve etkileyici sunumuyla dikkat çekiyor.

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Saat Kaçta?


Yarışma, TRT 1 ekranlarında Ramazan ayı boyunca her gün saat 23.55'te başlayacak. Kuran tilavetinin güzel bir şekilde sunulduğu bu program, hem yarışmacıları hem de izleyicileri manevi bir atmosfere sokacak.

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Jüri Üyeleri Kimler?


Bu yılki yarışmanın jüri koltuğunda alanlarında uzman isimler oturacak. Osman Egin, Mehmet Ali Sarı ve Halil Necipoğlu gibi değerli hocalar, yarışmacıların performanslarını değerlendirecekler. Her biri Kuran tilaveti konusunda derin bilgi ve tecrübeye sahip olan jüri üyeleri, yarışmanın kalitesini artıracak.

Bayram Tatilindeki Kazaların Vahim Sonuçları ile İlgili Sağlık Bakanı'ndan Açıklama Geldi Bayram Tatilindeki Kazaların Vahim Sonuçları ile İlgili Sağlık Bakanı'ndan Açıklama Geldi

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Jüri Yarışmacıları Kimler?


Henüz belli olmayan yarışmacılar, açıklandıktan sonra haberimize eklenecektir.

Bu yılki Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nın, Ramazan ayına manevi bir hava katacağına şüphe yok. Yarışmanın sunduğu özel atmosfer, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.