Survivor Sema ve Pınar diskalifiye mi oldu, sorusu yarışmanın yeni bölümüyle gündeme geldi. Survivor All Star 2024 yeni bölümünde Sema ve Pınar birbirine girdi. Geldiği günden beri bir türlü yıldızı barışmayan Sema'nın Pınar'a tekme attığı görülürken, şoke eden olay sonrası Acun Ilıcalı acil durum konseyini topladı. İlk olarak diğer yarışmacıları dinledikten sonra konunun değerlendirileceğini söyleyen Ilıcalı, gecenin sonunda Sema ile yaptığı özel konuşmada kararını açıklayarak, "Yaşanan bu olay yarışmanın çizgisinin çok dışına taştığı için bir karar vermek zorundayız." dedi. Öte yandan Nagihan, kavganın atletizm olimpiyatlarına dayandığını söyleyerek şoke etti. Peki, Survivor acil durum konseyinde neler yaşanacak? Survivor Sema diskalifiye mi olacak? Survivor Pınar diskalifiye mi oldu? İşte, Acil Ada Konseyi'nde yaşanacaklar...Sema Aydemir Neden Diskalifiye Edildi (1)

Survivor All Star yeni bölümünde şoke eden olay yaşandı. Adaya yedeklerden gelen Sema Aydemir'le geldiği günden beri bir türlü anlaşamayan Pınar, sonunda birbirine girdi. Sema'nın kardeşi Seda'yı sürekli savunmasından rahatsız olduğunu daha önce belirten Pınar, bu kez çizgiyi aştı. Sema'nın Pınar'a tekme attığı anlarda araya diğer yarışmacılar girdi. Çığlık seslerinin yükselmesi şoke ederken, Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi'nde nihai kararı açıkladı. Peki, Survivor Sema ve Pınar diskalifiye mi olacak? İşte detaylar...

Moda Dünyasının Dehası Cavalli Öldü! Cavalli'nin Ölüm Nedeni Ortaya Çıktı! Moda Dünyasının Dehası Cavalli Öldü! Cavalli'nin Ölüm Nedeni Ortaya Çıktı!

Pınar ve Selma Birbirine Girdi

Survivor Sema Aydemir, gece saatlerinde Pınar ile sohbetlerinde birden gerilim arttı. Sema'nın "İnsanlara hakaret edemezsin, o yılan dilinle sokamazsın. Bir hakaret daha edersen... " sözünün üzerine, Pınar'ın 'sana mı sorucam' dedi ve Sema Pınar'a yaklaşarak ayağına tekme attı. Ve ikiliyi arkadaşları ayırmaya çalıştı.Sema Aydemir Neden Diskalifiye Edildi (2)

Oyunda Yer Almadılar

Kavga sonrası eleme adayının belirlendiği oyunda Pınar ve Sema'nın olmayacağı Murat Yıldırım tarafından açıklandı. Olayı öğrenen Sema'nın kardeşi Seda ise gözyaşları içinde oyundan ayrıldı.

Acil Durum Konseyi

Yeni bölümde yaşanan olay sonrası Acil Durum konseyini toplayan Acun Ilıcalı, yarışmacıları dinledi. Nagihan, bütün hikâyenin bir önceki Survivor ve 2017 yılına dayanan olimpiyatlarda madalya aldıktan sonraya dayandığını söyledi. Merve Aydın ve Pınar Saka'nın da olimpiyatlarda olduğunu dile getiren Nagihan, "Pınar ile Sema'nın anlaşamadığı ve orta yolu bulamadığı kan davası var. 'Benim hakkımdı, senin hakkındı.' Aslında net olan bir şey vardı atletizmde saniyeler konuşur. O zamanki madalyayı aldığımız dönemde hocamız bizi öne sürdü. Çıktığımızda da en iyi dereceyi yapıp madalya getirdik ülkemize. Ama bu bir türlü atlatamadık üzerimizden. Burada da hiçbir olay olmadan bilenmiş 2 yarışmacı vardı. İkisi de iyi arkadaşım iyi anlaşırım. Ama koruma noktasında da ben de ne yapacağımı bilemedim. Kendimi olayın içerisinde buldum." dedi.Sema Aydemir Neden Diskalifiye Edildi (3)

Konunun oyunun getirdiği gerilimin yansıması olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı, "Seni çok iyi anlıyorum ama bence sen de beni çok iyi anlıyorsun. Bizim dostluğumuzu Türkiye biliyor. Bir karar verilmesi gerekiyor. Bir değerlendirme yapmak gerekiyor ve bizim bu konudaki değerlendirmemizi sana söyleyeceğim. Arkadaşlarımızla konuyu değerlendirdik baya da uzun süren toplantı sonrasında." dedi.