Beşiktaş Kulübü, genç yeteneği Semih Kılıçsoy'un sözleşmesini 2028 yılına kadar uzattığını duyurdu. Bu iç transfer hamlesi, kulübün gelecekteki başarılarına katkıda bulunacak olan genç oyuncuya olan güvenin bir göstergesi olarak ön plana çıkıyor.

Başarı Dolu Geçmiş ve Geleceğe Güçlü Bir Adım

Kulüp, genç futbolcunun gelecekte Beşiktaş'a önemli katkılarda bulunacağına inanıyor ve bu nedenle sözleşmesini 2027-28 sezonu sonuna kadar uzatma kararı aldı.

Fenerbahçe - Hajduk Split Canlı İzleme Linki! Fenerbahçe - Hajduk Split Canlı İzleme Linki!

İmza Törenine Büyük Katılım

Sözleşme uzatma imza törenine Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba da katıldı. Aybaba, genç yetenekle yapılan anlaşmanın kulüp için ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak, "Onlar bizim bugünümüz, yarınımız, geleceğimiz. Gençlerimize çok değer veriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Semih’ten beklentimiz çok yüksek. Örnek bir futbolcu olsun, çok çalışsın ve disiplinli olsun. Beşiktaşımıza katkı sağlasın. Altyapıyla ilgili düşüncelerimizin ne kadar haklı olduğunu herkese göstersin" dedi.

Genç Yetenek Semih Kılıçsoy'un Memnuniyeti

Semih Kılıçsoy ise imza töreninde, "Başkanımız Hasan Arat’a ve Samet Aybaba’ya çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum ve gururluyum" şeklinde konuştu. Genç futbolcu, kulübüne olan bağlılığını ve gelecekteki başarılar için olan azmini vurgulayarak taraftarlarına umut dolu bir mesaj iletti.

Editör: Kader GÜL