Türkiye'nin en prestijli futbol ligi olan Trendyol Süper Lig'de 12. hafta müsabakaları nefesleri kesti. Bu haftanın kritik maçlarından biri ise Trabzonspor ile Konyaspor arasında Papara Park Stadyumu'nda gerçekleşecek.

YAZAR SPOR: Sporda Gelişmeler, Maçlar ve Transferler YAZAR SPOR: Sporda Gelişmeler, Maçlar ve Transferler

Genel Canlı Yayın İçin Tıklayın

TV 8.5 Canlı Yayını İçin Tıklayın

beIN SPORTS ve ASPOR Canlı Yayını İçin Tıklayın

Trabzonspor - Konyaspor arasındaki mücadeleyi canlı izlemek isteyen futbolseverlerin yaptığı araştırmalarda İnat TV, İnat Box, Selçuk Sports HD ve Taraftarium24 gibi platformlarla sıkça karşılaştığı görülmekte.

Ancak, bu sitelerin izinsiz ve yasa dışı yollarla maç yayınladığı konusunda uyarıda bulunmak gerekiyor. Bu tür platformlardan yayınları izlemenin hukuki sorunlara yol açabileceğini belirtmek önemlidir. Bu nedenle, futbolseverlere, maçları yasal ve lisanslı platformlardan izlemelerini önermekteyiz.

Abdullah Avcı'nın liderliğindeki Trabzonspor'un, Konyaspor karşısında nasıl bir performans sergileyeceği ise büyük bir merakla bekleniyor. Futbol tutkunlarını bekleyen bu mücadele, Trendyol Süper Lig'e damgasını vuracak gibi görünüyor.

Trabzonspor cephesinde Eren Elmalı'nın cezalı olması ve Orsic ile Umut Bozok'un sakatlıkları nedeniyle ilk 11'de değişiklikler yaşanıyor. Konyaspor ise golcü oyuncu Muhammet Demir'in yokluğunda etkili bir kadroyla sahada olacak.

Editör: Egemen KEYDAL