Yasal olmayan yayınlar, kullanıcıların bilgilerinin çalınmasına ve kötü amaçlı kişilerin eline geçmesine neden olabilir. Bu nedenle, maçları güvenli ve yasal bir şekilde izlemek önemlidir.

Genel Canlı Yayın İçin Tıklayın

TV 8.5 Canlı Yayını İçin Tıklayın

beIN SPORTS ve ASPOR Canlı Yayını İçin Tıklayın

Exxen platformu, bu maçı ücretli üyelikle yayınlamaktadır ve bu şekilde maçı canlı olarak izlemek isteyenlerin en güvenli seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

beIN SPORTS Canlı Yayını

Taraftarium24, Selçuk Sports HD veya İnat TV Box gibi platformlar, maçları kaçak bir şekilde canlı yayınlamaktadır. Ancak, bu platformlarda yer alan zararlı yazılımlar, kullanıcıların kişisel bilgilerini ele geçirebilmektedir. Bu nedenle, bu tür platformlardan uzak durmanız ve güvenilir bir platform olan Exxen'i tercih etmeniz önemlidir.

A SPOR CANLI YAYIN

10 Kasım'da oynanacak olan Trabzonspor - Konyaspor maçı, Türkiye Süper Ligi'nde önemli bir karşılaşma olacak. Ancak, bu maçı ücretsiz izlemek isteyenlerin dikkatli olmaları gerekiyor. Çeşitli kaçak izleme yöntemleriyle ilgili yapılan araştırmalar, güvenlik risklerini ortaya koyuyor. Taraftarium24, Selçuk Sports HD veya İnat TV Box gibi platformlardan indirilen APK veya iPhone İOS dosyalarının içinde zararlı yazılımlar bulunabilir, bu da kredi kartı bilgilerinin tehlikeye girmesine neden olabilir.