Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in setinde üzücü bir kaza meydana geldi. Dizinin başrol oyuncularından olan iki isim, henüz belirlenemeyen bir nedenle kaza geçirdi. Bu olay, dizi setinde büyük bir endişe yarattı ve izleyicileri de derinden üzdü. Üç Kız Kardeş dizisinin hayranları, bu üzücü olayın ardından sosyal medya üzerinden oyunculara ve dizi ekibine destek mesajları gönderiyor. Dizinin yapımcıları ise konuyla ilgili detaylı bir açıklama yaparak izleyicileri bilgilendirmeyi planlıyor.Üç Kız Kardeş'in Setinde Kaza Başrol Oyuncuları Yaralandı!

Benian Dönmez ve Almila Ada'nın Kaza Geçirdiği Haberi

Haber7'nin aktardığı habere göre; Kanal D ekranlarında 3 sezondur yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde rol alan Benian Dönmez ile Almila Ada yürekleri ağza getiren bir trafik kazası geçirdi. Eda Teksöz'ün yönettiği Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisinin 2 ünlü oyuncusu sete giderken akıllara durgunluk veren bir trafik kazası geçirdi. Dizide senaryo icabı Nezahat karakterini oynayan Benian Dönmez ve Dönüş karakterini oynayan Almila Ada'nın sağlık durumu sevenleri tarafından merak edilmeye başlandı.

Kazanın Detayları

Dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Ayvalık'a doğru yola çıkan Benian Dönmez'le Almila Ada, kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Ünlü oyuncu Almila Ada'nın kullandığı arabanın Bursa Gemlik yolunda bariyerlere çarparak durduğu bilgisine ulaşıldı. Kazadan yara almadan kurtulmayı başaran 29 yaşındaki başarılı oyuncu önlem amaçlı Gemlik Devlet Hastanesi'ne müşahede altına alındı. Sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen Almila Ada ve Benian Dönmez'den şu an için henüz bir açıklama gelmedi.

Kanal D'nin popüler dizisi Üç Kız Kardeş'in setinde yaşanan üzücü bir kaza, hayranlarını derinden üzmüştür. Başrol oyuncularından Benian Dönmez ve Almila Ada'nın kaza geçirdiği haberi, büyük endişe yaratmıştır. Kazanın detaylarına göre, Ayvalık'ta çekimleri yapılan diziye giderken Almila Ada'nın kullandığı araç, kayganlaşan yolda kontrolünü kaybederek bariyerlere çarpmıştır. Neyse ki, her iki oyuncu da kazayı hafif sıyrıklarla atlatmıştır.

Bu tür kazalar, dizi setlerinde sıkça karşılaşılan risklerden biridir. Ancak, önemli olan oyuncuların sağlık durumunun iyi olmasıdır. Almila Ada ve Benian Dönmez'in durumlarının iyi olduğu ve tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldıkları belirtilmiştir. Hayranları, sosyal medya üzerinden oyunculara destek mesajları göndererek moral vermektedir. Dizinin yapımcıları ise konuyla ilgili detaylı bir açıklama yaparak izleyicileri bilgilendirmeyi planlamaktadır.Üç Kız Kardeş'in Setinde Kaza Başrol Oyuncuları Yaralandı! (2)

Bu tür olaylar, dizi setlerinde her zaman yaşanabilecek riskleri hatırlatmaktadır. Ancak, önemli olan oyuncuların sağlık ve güvenliğidir. Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları ve ekibi, bu tür durumlarda birlikte hareket ederek dayanışma içinde olmuşlardır.Üç Kız Kardeş'in Setinde Kaza Başrol Oyuncuları Yaralandı! (3)

Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Sonuç ve Duygular

Bu tür üzücü olaylar, dizi setlerinde her zaman yaşanabilecek risklerin bir göstergesidir. Oyuncuların sağlık durumlarının iyi olduğu haberini almak, dizi severleri bir nebze olsun rahatlatmıştır. Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları ve ekibi, kazayı atlatan oyunculara destek olmak için bir araya gelmiş ve dayanışma içinde olmuşlardır.

Editör: Kader GÜL