Los Angeles çocuğu Gekko yaratıklardan oluşan belalı tayfasına liderlik etmekte. Gekko'nun tayfası ileri atılarak düşmanların başına bela olur. Sonrasında Gekko onları toplar ve birlikte tekrar bela olacak düşman aramaya koyulurlar.

Q - KANKUŞ

Kankuş'u KUŞAN. Kankuş'u düşmanları arayıp bulmak üzere göndermek için ATEŞ ET. Kankuş gördüğü ilk düşmana doğru sersemletici bir patlama oluşturur. Kankuş'un Spike'ı yerleştirmesini ya da imha etmesini sağlamak için bir Spike bölgesine ya da yerleştirilmiş bir Spike'a nişan alırken ALT. ATIŞ'a bas. Spike'ı yerleştirmek için Gekko'nun Spike'ı almış olması gerekir. Kankuş süresi dolduğunda pasif bir küreye dönüşür. Onu geri almak ve kısa bir bekleme süresinin ardından bir Kankuş yükü daha edinmek için küreyle ETKİLEŞİME GİR.

E - ŞAŞKIN

Şaşkın'ı KUŞAN. Şaşkın'ı fırlatmak için ATEŞ ET. Şaşkın görüşüne giren düşmanlara plazma atar. Plazmanın isabet ettiği düşmanlar kör olur. Şaşkın süresi dolduğunda pasif bir küreye dönüşür. Onu geri almak ve kısa bir bekleme süresinin ardından bir Şaşkın yükü daha edinmek için küreyle ETKİLEŞİME GİR.

C - POFUDUK TARLASI

Pofu'yu KUŞAN. Pofu'yu bomba gibi fırlatmak için ATEŞ ET. Alçaktan fırlatmak için ALT. ATIŞ'a bas. Pofu indiği yerde büyük bir alana yayılır ve kısa bir gecikmeden sonra patlar.

X - ZORBA

Zorba'yı KUŞAN. Zorba'nın zihnine girerek onunla düşman bölgesinde gezinmek için ATEŞ ET. Zorba'nın ileri atılıp patlayarak küçük bir alandaki düşmanları alıkoyması için ETKİNLEŞTİR. Zorba süresi dolduğunda pasif bir küreye dönüşür. Onu geri almak ve kısa bir bekleme süresinin ardından bir Zorba yükü daha edinmek için küreyle ETKİLEŞİME GİR. Zorba yalnızca bir kere geri alınabilir.