Hindistan'ın kıyılarından gelen Harbor, kadim teknolojilerle suya hükmederek sahada fırtınalar koparıyor. Dostlarını korumak ve düşmanlarını alt etmek için güçlü akıntılar ve coşkun dalgalar çağırıyor.

Dalgakıran (Q)

Kalkan görevi gören bir su küresi KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Alçaktan fırlatmak için ALT. ATIŞ'a bas. Küre yere temas edince mermileri engelleyen ve yok edilebilen bir su kalkanı ortaya çıkar.

Taşkın (E)

Bir su duvarı KUŞAN. Suyu zemin boyunca hareket ettirmek için ATEŞ ET. Suyu haritanın içinden geçecek şekilde nişangâhının baktığı tarafa yöneltmek ve güzergâhı boyunca bir duvar oluşturmak için ATEŞ TUŞUNU BASILI TUT. Suyu erkenden durdurmak için ALT. ATIŞ'a bas. Dalganın isabet ettiği oyuncular YAVAŞLAR.

Çağlayan (C)

Bir su dalgası KUŞAN. Dalganın duvarların içinden geçerek düz bir şekilde ilerlemesi için ATEŞ ET. Dalganın ilerleyişini durdurmak için TEKRAR KULLAN. Dalganın isabet ettiği oyuncular YAVAŞLAR.

Kaynama Noktası (X)

Yadigârının gerçek gücünü KUŞAN. Yerde bir gayzer oluşturmak için ATEŞ ET. Alanın içindeki düşmanlar art arda gerçekleşen gayzer patlamalarının hedefi olur. Patlamalar isabet ettikleri oyuncuları ŞOK EDER.