Survivor tutkunlarını heyecanlandıran 4. bölüm fragmanıyla birlikte, Acun Ilıcalı'nın beklenmedik açıklaması gündemi sarsıyor. İşte, yaşanan olayların detayları!

Acun Ilıcalı'dan Şaşırtan Operasyon Açıklaması

Survivor'un yapımcısı Acun Ilıcalı, Dominik polisinin operasyon düzenlediğini ve yarışmacıları aldığını duyurdu. 07 Ocak 2024 tarihinde saat 01:06'da yapılan bu açıklama, Survivor severleri adeta şaşkına çevirdi.

Survivor All Star'da 3. Dokunulmazlık Oyunu Heyecanı

Bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor All Star, 3. dokunulmazlık oyunuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Nagihan'ın çarpıcı serzenişi ve Turabi'nin ilginç rüyası, gecenin merakla beklenen anları arasında.

Turabi'nin Rüyası ve Ada Konseyi

Turabi, rüyasında yarışmacıları gördüğünü anlatırken, yaşadığı ilginç anıları paylaştı. Ada konseyine gelindiğinde ise Acun Ilıcalı'nın telefonu kötü haberlerle çaldı. Dominik polisi ekipleri, operasyon yaparak yarışmacıları almıştı.

Acun Ilıcalı'nın Yorumu

Şaşkınlıkla karşıladığını belirten Acun Ilıcalı, yaşananları şöyle özetledi: "Şu yaşıma geldim, böyle bir şey görmedim. Telefon geliyor. Abi... Efendim. Dominik polisi operasyon yapmış bizimkileri almış diyor."

Survivor 2024 Sercan Yıldırım'ın Şoke Eden Kavgası Gündemi Sarsıyor! Survivor 2024 Sercan Yıldırım'ın Şoke Eden Kavgası Gündemi Sarsıyor!

Çamur Etabı ve Dokunulmazlık Mücadelesi

Survivor'da bu akşam izleyicileri çamur etabıyla zorlayacak bir dokunulmazlık mücadelesi yaşanacak. Yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele edecekler.

Survivor'da Neler Oluyor?

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları ve fragmanın ardındaki sürpriz gelişmeler, izleyicileri meraklandırıyor. Bu akşamki bölüm, Survivor tarihinde unutulmayacak anılara sahne olabilir. Heyecan dolu dakikalar için ekran başında kalın!