TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor All Star'da heyecan dorukta! Acun Ilıcalı, ada konseyini acil toplayarak yarışmaya dair büyük bir sürprizi açıkladı. Bu değişiklik, oyun kurallarını temelinden sarsacak nitelikte. İşte detaylar!

Ada Konseyinde Büyük Değişiklik!

Acun Ilıcalı'nın liderliğindeki Survivor All Star, strateji ve akıl oyunlarının daha da ağırlıklı olduğu bir sezon geçirecek. Ilıcalı, 7. bölümde aniden topladığı ada konseyinde, yarışmanın gidişatını etkileyecek önemli bir sürprizi katılımcılara duyurdu. Değişiklikle ilgili Ilıcalı'nın yaptığı açıklamalar ve yeni oyun formatıyla ilgili detaylar merak konusu.

Ilıcalı'nın Sözleri

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarına göre, "Survivor All Star'da yeni bir ada konseyine hoş geldiniz. Eleme yoksa ani ada konseyleri genelde size bir haber vereceğimiz zamanlarda oluyor. Bu sene sürprizler senesi demiş miydik? Bu konuda kimsenin şüphesi var mı? Sürprizlerle ilgili konseye hoş geldiniz." Ilıcalı, bu sözlerle katılımcılara heyecan dolu bir değişikliği müjdeledi.

Yeni Oyun Formatı ve Kurallar

Ilıcalı'nın açıkladığı sürpriz değişiklik, sadece takım kadrolarını etkilemekle kalmayıp oyun sisteminde de radikal bir değişikliğe işaret ediyor. İşte yeni oyun formatının temel taşları:

Oyun Tek Tur Oynanacak

Oyun artık tek tur üzerinden oynanacak ve bu tur 12'de sona erecek. Kadınlar ve erkekler arasında rekabet ise bir takım sekiz olana kadar devam edecek.

Atakan Aslan ile Serap Korkmaz'ın aile tatili Atakan Aslan ile Serap Korkmaz'ın aile tatili

Bayrak Yarışı ile Büyük Final

Takımlar sekize ulaştığında, her şey bir anda duracak ve arkasından büyük bir bayrak yarışı başlayacak. İkililer halinde yarışacak olan takımlar, finalde kadın-erkek bir arada atış yapacaklar. Hedefin sayısı artırılacak ve beraber finale gitmek için mücadele edecekler.

Doğru Eşleşmelerin Önemi

Bu yeni format, takımların doğru eşleşmeleri bulma becerisi üzerine odaklanıyor. Katılımcılar, kaderlerini belirleyecekleri bu kritik anlarda stratejik kararlar almaya hazır olmalılar.

Sezon Yüzdesi Değerlendirmesi

Ilıcalı, uygulamanın yarından itibaren başlayacağını ve takım kaptanlığında o günkü galibiyet sayısına, yüzdeye ve sezon yüzdesine bakılacağını belirtiyor. Bu, yarışmacıların performansını objektif bir şekilde değerlendirecek ve rekabeti daha da kızıştıracak.

Editör: Kader GÜL