Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?"ın yayın tarihi belli oldu. 13 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Bahar dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. İşte Bahar dizisinin oyuncuları ve konusuna ilişkin ayrıntılar.Bahar Dizisi (1)

Bahar Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Bahar dizisi, 13 Şubat Salı günü ekran yolculuğuna başlıyor. Senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı dizi, büyük hayallerle tıp okuyan, sonrasında hayatını eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar’ın (Demet Evgar) ani bir hastalıkla değişen hayatına ve dönüşümüne odaklanıyor.

Bahar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden başarılı isimlerle göz dolduran Show TV’nin yeni dizisi, "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" seyirciyle buluşacak.Bahar Dizisi (2)

Sandık Kokusu 18. Bölüm İzle: Büyük Sürprizler ve Heyecan Dolu Anlar! Sandık Kokusu 18. Bölüm İzle: Büyük Sürprizler ve Heyecan Dolu Anlar!

Bahar Dizisi 1. Bölüm Özeti

Bahar'ın 1. Bölümünde; Bahar (Demet Evgar), başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu (Mehmet Yılmaz Ak)’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır. Bahar’ın doktoru Evren (Buğra Gülsoy), onu kurtarmaya kararlıdır.Bahar Dizisi (3)

Bahar, yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olmuş, doktorluk yerine ev hanımlığını seçmiştir. Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır.

Bahar’ın doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır ve tek kurtuluşunun karaciğer nakli olduğunu söyler. Ailede bir tek Timur’un karaciğeri uyumlu çıkar! Büyük bir eşikle sınanan Yavuzoğlu ailesi için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!