Beşiktaş'ın genç yeteneği Rıdvan Yılmaz, transfer döneminde adeta Türk futbolunu sallıyor. Son gelişmelere göre, Rangers ile görüşmelerin ardından Galatasaray'la prensipte anlaşmış gibi görünüyor. Ancak, beklenmedik bir sürprizle karşılaştı.Beşiktaş'tan Rıdvan Yılmaz'a Şok! 'Galatasaray'a Gidebilirsin'

Beşiktaş'ın Cevabı Şaşırttı

Ancak, genç futbolcuya gelen cevap onu şaşırttı. Beşiktaş yönetimi, "Seninle ilgilenmiyoruz" diyerek sürpriz bir ret yanıtı verdi.Beşiktaş'tan Rıdvan Yılmaz'a Şok! 'Galatasaray'a Gidebilirsin' (1)

Galatasaray'ın İnatçı Pazarlıkları

Galatasaray'ın transferdeki kararlılığı devam ediyor. Son olarak, Rıdvan Yılmaz için 3 milyon euro satın alma opsiyonlu kiralama teklifi sunuldu, ancak Rangers bu teklifi reddetti. İskoç ekibi, ya 4.5 milyon euro zorunlu satın alma maddesiyle kiralama ya da direkt olarak 4.5 milyon euro bonservis bedeli talep ediyor.

Fenerbahçe - Hajduk Split Canlı İzleme Linki! Fenerbahçe - Hajduk Split Canlı İzleme Linki!

Pazarlıkların kırıcı bir şekilde devam ettiği bu süreçte, Galatasaray'ın nasıl bir karar alacağı büyük bir merak konusu haline geldi. Eğer Galatasaray, Rangers'ın talebini kabul ederse, Rıdvan Yılmaz'ın transferi tamamlanmış olacak.

Editör: Kader GÜL