Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in ayrılmasının ardından geçici olarak teknik direktörlük yapan Burak Yılmaz, Konferans Ligi'nde Bodo Glimt'e mağlup olmalarının ardından önemli bir karar aldı. 38 yaşındaki teknik direktör, yönetime büyük bir jest yaparak Beşiktaş'ın önünü açacak. Detayları göz atalım...

Ancak yapılan rotasyona rağmen sonuç değişmedi. Savunmada yaşanan hatalar ve fiziksel direncin yetersizliğiyle Beşiktaş, üst üste ikinci mağlubiyetini aldı.Burak Yılmaz'ın Jest'i Beşiktaş'ın Geleceğini Açıyor!Beşiktaş'ın Konferans Ligi'ndeki durumu endişe verici. 3 maç sonunda sadece 1 puanları bulunuyor ve Bodo Glimt'i 9 Kasım'daki rövanş maçında yenmeleri kritik bir hal aldı.

Bu sırada Beşiktaş'ta yapılacak olan seçimler ve futbol şubesinde yapılacak değişiklikler camia ve taraftarlar tarafından merakla bekleniyor. Bu bağlamda, takımı şu an çalıştıran Burak Yılmaz'ın vereceği karar da büyük önem taşıyordu. Burak Yılmaz, kulübün önünü açmak için her türlü çabayı göstermeye hazır olduğunu ve Beşiktaş için en doğru kararı almak istediğini belirtti. Yani, Burak hoca, yeni yönetim geldiğinde onların önünü açmak için istifa edecek.

Fransa - Belçika Maçı Bilgileri (1 Temmuz 2024) Kaçırmayın! Fransa - Belçika Maçı Bilgileri (1 Temmuz 2024) Kaçırmayın!

Ancak başka bir senaryoya göre, yeni başkan Burak Yılmaz'ın görevine devam etmesini isterse, genç teknik direktör görevine devam edecek. Burak Yılmaz, bu gelişmelerle ilgili olarak, "Yeni yönetim gitmemi isterse istifa ederim. Kalmamı isterlerse devam ederim. Alınacak her türlü karara saygı duyuyorum. Beşiktaş, bize ne görev verirse onu yerine getiririz. Bize de verilen karara uymak düşer" şeklinde konuştu.

Editör: Kader GÜL