Doğan Burda dergi grubu satıldı Doğan Burda dergi grubu satıldı

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kişilik bozukluğu ve fiziksel zorluklarıyla mücadele ederken, geçtiğimiz günlerde Darülaceze'deki fiziksel tedavi ve rehabilitasyon merkezine başvurmuştu. Ancak, önceki gün Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne sevk edildiği açıklandı. Zerrin Özer'in sağlık durumuyla ilgili endişeler artıyor.

Geçtiğimiz aylarda kişilik bozukluğuyla mücadele ettiğini açıklayan Zerrin Özer, toplumda karşılaştığı olumsuz yaklaşımlar nedeniyle duygusal bir çıkış yapmış ve sıkıntılarını ifade etmişti. Bu sürecin ardından Darülaceze'ye başvurarak tedavi görmeye karar verdi.

Ancak, şarkıcının sağlık durumuyla ilgili gelen son haberler pek de olumlu değil. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne sevk edilen Özer'in tedavi süreci ve sağlık durumuyla ilgili ayrıntılı bilgiler ise henüz paylaşılmadı.

Zerrin Özer'in yaşadığı zorluklara karşı gösterdiği mücadele ve toplumla paylaştığı duygusal çıkışı, mental sağlık konularının önemini bir kez daha vurguluyor. Sanatçının sağlık durumuyla ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor ve sevenleri tarafından destekleniyor.

Editör: Seniha BESLER