Sezonun açılışını ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Poyrazköy'de balıkçılarla birlikte "Vira Bismillah" diyerek gerçekleştirecek.

Açılış töreni, Poyrazköy Limanı'nda düzenlenecek ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu törende önemli bir müjde de verecek. Erdoğan'ın, 6 Şubat depremlerinden etkilenen balıkçılara destekleme ödemelerinin hesaplara yatırılacağını müjdelemesi bekleniyor.Denizlerde Yeni Başlangıç Av Sezonu 'Vira Bismillah' İle Açılıyor! (1)Açılışta Cumhurbaşkanı Erdoğan, balıkçılarla buluşarak hayırlı ve bereketli bir sezon dileyerek onları denize uğurlayacak. Törenin ardından balıkçılar, kısmetlerini aramak üzere denize açılacaklar.

Açılış etkinliğinde vatandaşlara balık dağıtımı yapılacak ve ayrıca Uğur Işılak konser verecek. Bu sezonun hem balıkçılarımıza hem de tüm vatandaşlarımıza bereket getirmesini diliyoruz.

Türkiye'de denizlerdeki av yasağı sona eriyor ve balıkçılar yeni av sezonuna "Vira Bismillah" diyerek açılış yapmaya hazırlanıyorlar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Poyrazköy'de gerçekleşecek açılış töreninde balıkçılarla bir araya gelerek sezonun resmen başlamasını sağlayacak.

Bu özel günde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapması beklenen müjde, 6 Şubat depremlerinden etkilenen balıkçılara yönelik destekleme ödemelerinin hesaplara yatırılacağı haberi olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda açılışta vatandaşlara da balık dağıtılacak ve Uğur Işılak konseri ile coşku artırılacak.

Türkiye'de denizlerdeki av yasağı, uzun bir bekleyişin ardından sona eriyor ve balıkçılar yeni bir av sezonuna "Vira Bismillah" diyerek adım atıyorlar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu özel anı İstanbul Poyrazköy'de gerçekleşecek olan açılış töreniyle taçlandıracak.

Açılış töreni, Poyrazköy Limanı'nda düzenlenecek ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, balıkçılarla bir araya gelerek sezonun resmi başlangıcını yapacak. Ancak tören sadece bir açılışla sınırlı kalmayacak; aynı zamanda Erdoğan'ın, 6 Şubat depremlerinden etkilenen balıkçılara yönelik destekleme ödemelerinin hesaplara yatırılacağı müjdesini de içerecek.

Bu özel günde Cumhurbaşkanı Erdoğan, balıkçılara hayırlı ve bereketli bir sezon dileyerek denize uğurlayacak. Törenin sonrasında ise balıkçılar, yeni sezonda bolca kısmet aramak için denizlere açılacaklar.

Kargonuz Kaybolduysa Ne Yapmalısınız? Kargonuz Kaybolduysa Ne Yapmalısınız?

Açılış etkinliğinde vatandaşlara da balık dağıtımı yapılacak ve Uğur Işılak'ın konseriyle coşku doruklara çıkacak. Yasağın sona ermesi, denizlerimizin sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesi ve balıkçıların geçim kaynaklarının korunması açısından büyük bir öneme sahip.Denizlerde Yeni Başlangıç Av Sezonu 'Vira Bismillah' İle Açılıyor! (2)Bu yeni sezonun, bol miktarda balıkla dolu, bereketli ve kazançlı bir dönem olmasını dilerken, denizlerde çalışan tüm balıkçılarımıza başarılar ve güvenli seyahatler diliyoruz. Aynı zamanda, vatandaşlarımızın da bu özel açılış etkinliğini keyifle yaşamasını umut ediyoruz.

Balıkçılar için uzun bir bekleyişin ardından denize açılacakları bu anı sabırsızlıkla beklerken, sektördeki olumlu beklentiler yeni sezona umutla bakmamıza neden oluyor. Yasağın sona ermesi, denizlerimizin sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesi ve balıkçılarımızın geçim kaynaklarının korunması açısından büyük bir öneme sahip.

Bu sezonun, bol miktarda balıkla ve bereketle dolu olmasını umuyor ve denizlerde çalışan tüm balıkçılarımıza başarılar diliyoruz. Aynı zamanda, vatandaşlarımıza lezzetli balıkların sunulacağı bu açılış etkinliğinin keyifli ve coşkulu geçmesini temenni ediyoruz.

Editör: Kader GÜL