Kanal D'nin sevilen dizisi Dilek Taşı ilkiyle büyük ilgi görmüş ve izleyicileri derinden etkilenmişti. İkinci bölüm ise 14 Eylül akşamı yayınlanacak ve performansı yine duygusal sahnelerle karşılaşmayı bekliyorlar. Dizinin yeni filmi hikâyesinin ana temasını vurguluyor.

Yürekleri Dağlayan Afiş Yayınlandı

Afişte yer alan Kızıma söz verdim onu yeniden görmek için her şeyi detaylandırıyorum mesajı dizinin genel olarak yer alan baba kız ilişkisinin ne kadar güçlü ve duygusal olduğunu gösteriyor. Dilek Taşı dizisinin başrollerinde Salih Bademci Hazal Subaşı ve çocuk oyuncu Lena Naz Kalaycı yer alıyor.

Yonca Evcimik'in Havuz Pozları Sosyal Medyayı Salladı! Yonca Evcimik'in Havuz Pozları Sosyal Medyayı Salladı!

Bu Akşam Kanal D’de Yeni Bölümü İle Seyirci Karşısında Olacak

Bu güçlü oyuncu bölünmesi ve işlenen hikâye izleyicileri ekran başına çekmeyi sürdürüyor. Dilek Taşı'nın yeni bölümü 14 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de izleyiciyle buluşacak. Duygusal ve etkileyici hikâyesiyle Dilek Taşı izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Konusu Oldukça Dram Yüklü

Figen Kutlu ailesiyle birlikte Rona ailesinin malikânesinde yaşayan bir kadındır. Rona ailesinin malikânesi lüks ve bugünkü bir yaşamın simgesidir. Aile geçmişindeki bazı karanlık sırlar ve gizemler Figen'in hayatını sürdürebilir. Öte yandan İdam cezasıyla yargılanan Mustafa karısı Canan ve kızı Cemre ise İstanbul'un gecekondu mahallesinde yaşam mücadelesi veren sıradan bir ailedir.

İki Dünya Çarpışması Yaşanıyor

Mustafa ailesini geçindirmeye çalışan bir adamdır ailelerin başına gelen zorluklar ve karısı Canan'ın hastalığı hayatlarını daha da zorlaştırır. Bu iki farklı dünyada lüks ve modern mütevazı ve zorlu yaşamların hikâyede nasıl kesişeceği ve karakterlerinin hayatlarının nasıl bir yol izleyeceği hikâyenin ilerleyen gelişiminin ortaya çıkması. Figen Kutlu'nun ailesinin malikanesi ve Mustafa'nın ailesinin yaşadığı gecekondu mahallesi arasındaki kontrast hikâyenin ana temasını yaşayabilir.

Salih Bademci Kimdir?

Salih Bademci Türk oyuncu ve modeldir. 1984 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Ekonomi bölümü mezunudur. Salih Bademci'nin oyunculuk kariyeri 2007 yılında başlamıştır. Oyunculuk kariyerine ilk adımını Gülbeyaz adlı televizyon dizisi ile atmıştır. Salih Bademci'nin tanınmasını sağlayan projelerden biri Medcezir adlı dizidir. Bu dizideki performansıyla dikkat çekmiş ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınmıştır.