Kanal D'de yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 4. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 4. bölümünde, Umut, tüm kabuslarını bitirmek için geri gelir. Babasını hapishaneden çıkarmak, onu mahkum edenlerin düzenlerini yıkmak için harekete geçer. 5 yıl boyunca çalıştığı planı, artık hayata geçirme vaktidir.

Cansu Taşkın'dan Bomba İtiraf Yılmaz Erdoğan İle Aşk Yaşıyorum! Cansu Taşkın'dan Bomba İtiraf Yılmaz Erdoğan İle Aşk Yaşıyorum!

Taş Kağıt Makas dizisinin son bölümünde ise Emirkıranlar, yeni bir değişimin eşiğindedir. Bünyamin Emirkıran, koltuğunu devretme hazırlığı yapar. Yıllardır bu anı bekleyen Fecir, bu koltuğa layık görmektedir. Ama başka bir ismin öne çıkması, tüm hazırlıklarını alt üst eder.

Yıllar önce yaptığı seçimin ödüllerini alan Harun Yakar, Emirkıranlar’ın en güvendikleri avukatı olmuştur. Ama Umut’un dönüşü, işleyen çarklarını bozmak üzeredir. Umut, babasını kurtarmaya giden yolda, ilk büyük adımını atar.

Kanal D'de yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 4. bölümünde, Umut'un geri dönüşü büyük bir heyecan yaratıyor. Umut, babasını hapishaneden çıkarmak ve onu mahkum edenlerin düzenlerini bozmak için kararlı bir şekilde harekete geçiyor. 5 yıl boyunca hazırladığı planı hayata geçirmek için adımlarını atıyor. Diğer yandan Emirkıranlar ailesinde büyük bir değişim yaşanıyor. Bünyamin Emirkıran, koltuğunu devretmeye hazırlanırken, Fecir'in bu koltuğa layık görüldüğünü düşünmesi herkesi şaşırtıyor. Ancak, beklenmedik bir ismin öne çıkması tüm planları alt üst ediyor. Taş Kağıt Makas 4. bölümdeki bu gelişmeler ve daha fazlası için diziye göz atabilirsiniz.

Eğer dizinin heyecan dolu bölümlerini kaçırdıysanız veya tekrar izlemek istiyorsanız, Taş Kağıt Makas 4. bölümü izlemek için doğru yerdesiniz! Dizinin son bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.