Epic Games Store, haftalık olarak sunduğu ücretsiz oyunlarla oyun tutkunlarını sevindirmeye devam ediyor. Bu hafta, Super Redout 2 ve Idle Champions of the Forgotten Realms adlı oyunları ücretsiz olarak sunuyor. İşte detaylar:

Super Redout 2: Hız Tutkunlarının Yeni Durağı

Super Redout 2, tek ve çok oyunculu arcade tarzı bir yarış oyunudur. Oyuncular, heyecan verici yarışlarda birbirleriyle yarışabilir veya tek başlarına mücadele edebilirler. Oyunun hızlı ve akıcı oynanışı, oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor.

E-Ticarette Blog Yazarlığı ve SEO Uygulamaları E-Ticarette Blog Yazarlığı ve SEO Uygulamaları

Idle Champions of the Forgotten Realms: Efsanevi Bir Macera

Idle Champions of the Forgotten Realms, Dungeons & Dragons evreninden karakterleri bir araya getiren strateji tabanlı bir oyundur. Oyuncular, farklı karakterlerle zorlu görevleri tamamlamaya çalışırken, D&D evreninin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkıyorlar.

Epic Games Store, bu oyunları 20 Haziran'a kadar ücretsiz olarak sunacak. Oyunları almak için Epic Games Store'a giriş yapmanız ve oyunları kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaktır.

 Oyunları kütüphanenize eklemek içinse, istediğiniz oyunun üzerine tıklayarak "Yükle" seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Haydi, oyun dünyasına ücretsiz bir yolculuk yapmaya başlayın!

Editör: Kader GÜL