ATV ekranlarının fenomen programı Esra Erol'da, son haftalarda yaşanan olaylar büyük yankı uyandırdı. Fatma Olgun'un kayıp kızını bulmak için programda yer almasıyla başlayan hikaye, sıradan bir kayıp olayının ötesine geçerek, "mehdi" olduğunu iddia eden Mustafa Çabuk'un etrafında şekillenmeye başladı.Esra Erol Programında Sözde Mehdi'nin Gerçek Yüzü Ortaya Çıkıyor! Sözde Mehdi Bayrağı Gündem Oldu! (2)

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a Suikast Girişimine Sert Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a Suikast Girişimine Sert Tepki

Esra Erol'da Şok Eden Gelişmeler

Esra Erol'un programına konuk olan Fatma Olgun, kayıp kızını bulmak için yardım istedi. Ancak ortaya çıkanlar, olayın sandığımızdan çok daha farklı olduğunu gösterdi. Fatma Olgun, kızını bulmak için bir "mehdi" olduğunu iddia eden ve kendisini sözde hoca olarak tanıtan Mustafa Çabuk tarafından kandırıldığını açıkladı. Canlı yayında gelen ihbarlar, stüdyoya gelen diğer mağdurların da benzer deneyimler yaşadığını ortaya çıkardı.

Mustafa Çabuk'un Faaliyetleri

İhbarlar, Mustafa Çabuk'un kandırdığı kişileri kredi çektirerek maddi açıdan zarara uğrattığını ve onları kiraladıkları bir termal otelde alıkoyduğunu gösterdi. Esra Erol'un programında yapılan yeni ihbarlar, Mustafa Çabuk'un faaliyetlerinin boyutlarını daha da açığa çıkardı. Mağdurların yakınları, Mustafa Çabuk tarafından kandırılan kişilerin tüm maddi varlıklarını kaybettiklerini ve hatta sözleşme imzalatarak sessiz kalmalarını sağladığını ifade etti.Esra Erol Programında Sözde Mehdi'nin Gerçek Yüzü Ortaya Çıkıyor! Sözde Mehdi Bayrağı Gündem Oldu!

ATV'de yayınlanan Esra Erol programında yaşanan olay, Fatma Olgun'un kayıp kızını bulma çabasıyla başladı. Ancak olaylar, kayıp kızın "mehdi" olduğunu iddia eden Mustafa Çabuk'un ortaya çıkmasıyla farklı bir boyut kazandı. Mustafa Çabuk'un kandırdığı kişilerin termal otelde alıkonulduğu ve maddi açıdan zarara uğratıldığı ihbarları, olayın vahametini gözler önüne serdi. Programda ortaya çıkan detaylar, Mustafa Çabuk'un sözde hoca olarak topluluğunu nasıl kandırdığını ve mağdurlar üzerinde nasıl kontrol sağladığını gözler önüne serdi. Olaylar, sözde mehdinin etrafında dönerken, kamuoyunda büyük infial yarattı. Sonunda Mustafa Çabuk'un akıl hastanesine yatırılmak üzere arandığı ortaya çıktı. Bu olay, toplumda büyük endişe ve şaşkınlık yaratırken, insanların dikkatini sahte din adamlarının tehlikelerine çekti. Eğer daha fazla bilgi edinmek ve web sitenizin trafiğini artırmak isterseniz, The Insider's Views adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sözde Vekil Hasan'ın Tavırları

Programın muhabiri Caner, termal otelin içini görmek istediğinde, sözde mehdinin sözde vekili Hasan, buna izin vermedi. Hasan'ın babası, oğlunun termal otelde yaşayanları kandırdığını ve şeytan konuşturma seansları düzenlediğini açıkladı.

Korkutan İhbarlar

Sözde hoca hakkında gelen ihbarlar, "bıçaklama, kasten yaralama, sahtecilik" gibi korkunç suçlamaları içeriyordu. Bu ihbarlar, kamuoyunda büyük bir infial yarattı.

Mustafa Çabuk Kimdir, Akıl Hastası mı?

Mustafa Çabuk, yakalanarak akıl hastanesine yatırılmak üzere aranırken kaçak kazı yaparken yakalandı. Şu anda akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen Mustafa Çabuk, sözde mehdilik iddiasıyla gündeme gelmişti.

Editör: Kader GÜL