Feyza Civelek, Kızılcık Şerbeti dizisinde "Nilay" karakterini canlandırmaktadır. Ancak son zamanlarda, uyuşturucu satıcısıyla yaptığı telefon konuşmalarıyla gündeme gelmiştir.

Feyza Civelek'in Uyuşturucu Satıcısıyla Yaptığı Telefon Konuşmaları Ortaya Çıktı

Civelek'in, torbacıyla yaptığı telefon konuşmalarında, kokaini daha ucuza alabilmek için pazarlık yaptığı ortaya çıkmıştır. Bir konuşmada, "Bugünlük eski fiyattan yap" dediği belirlenmiştir.

Feyza Civelek'in Polise Yakalanması ve İfadesi

Civelek, polise yakalandığında, uyuşturucu madde kullanacakken yakalandığını iddia etmiş ve torbacıyla pazarlık yaptığını itiraf etmiştir. Ancak, sipariş ettiği uyuşturucu eline geçmediği için takipsizlik kararı verilmiştir.

Kokain Satıcısıyla Yaşadığı Pazarlık Skandalı

Civelek'in kokain satıcısıyla yaşadığı pazarlık skandalı, medyada geniş yankı uyandırmıştır. Dizideki başarılı performansıyla tanınan Civelek'in, bu skandal nedeniyle ne gibi bir ceza alacağı merak konusu olmuştur.

Batuhan Karacakaya, "Şantaj" Davasında Beraat Etti! Batuhan Karacakaya, "Şantaj" Davasında Beraat Etti!

Feyza Civelek'in uyuşturucu satıcısıyla yaşadığı pazarlık skandalı, Kızılcık Şerbeti dizisinin gündemini meşgul etmiştir. Civelek'in bu olaydan sonra nasıl bir yol izleyeceği ve diziye olan etkileri merakla beklenmektedir.