2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası yarı final maçı ile ilgili bilgileri paylaştınız. Türkiye-İtalya voleybol maçı 1 Eylül Cuma günü saat 18.00'da oynanacak ve TRT Spor / TRT Yıldız kanalından canlı yayınlanacak.

Tabii, işte Türkiye-İtalya voleybol maçı ve Filenin Sultanları'nın yarı final mücadelesi hakkında bir açıklama:

Değerli Spor Severler,Filenin Sultanları Yarı Finalde İtalya İle Karşılaşıyor! (1)Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda heyecan dorukta! Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, büyük bir başarıya daha imza atarak yarı finale yükseldi. Çeyrek finalde Polonya'yı 3-0 mağlup ederek adını yarı finale yazdıran Filenin Sultanları, şimdi İtalya ile unutulmaz bir mücadeleye hazırlanıyor.

Yarı final karşılaşması 1 Eylül Cuma günü saat 18.00'da gerçekleşecek ve bu büyük müsabaka TRT Spor / TRT Yıldız kanalından naklen yayınlanacak. İki güçlü takımın kozlarını paylaşacağı bu maç, voleybol tutkunlarını ekran başına kilitleyecek.

Büyük bir heyecanla beklediğimiz Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, yarı finale yükseldi! Polonya'yı çeyrek finalde 3-0 mağlup ederek adını yarı finale yazdıran Filenin Sultanları, şimdi İtalya ile karşılaşacak.

Yarı final mücadelesi 1 Eylül Cuma günü saat 18.00'de TRT Spor / TRT Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak. Takımımızın yanında olmak ve bu heyecanı paylaşmak için unutmayın, 1 Eylül'ü işaretleyin.

Türkiye, Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda üst üste 5. kez yarı finale yükselerek göğsümüzü kabarttı. Şimdi Filenin Sultanları'nın bu büyük mücadelesine tüm sporseverleri davet ediyoruz. Takımımızın sahadaki enerjisi ve azmiyle dolu dolu bir voleybol şölenine tanık olacağınızı garanti ediyoruz.

Belçika, Slovakya Karşısında VAR'a Takıldı ve 1-0 Mağlup Oldu! Belçika, Slovakya Karşısında VAR'a Takıldı ve 1-0 Mağlup Oldu!

Unutmayın, sporun ve mücadelenin ruhu en güzel şekilde saha içinde yaşanır. Takımımıza destek olmak için bu büyük karşılaşmayı kaçırmayın. Hep birlikte Türkiye'nin voleybol heyecanını paylaşalım, Filenin Sultanları'na coşkuyla destek verelim.

Editör: Egemen KEYDAL