Finans dünyasının kapılarında, şimdi tek bir dokunuşla ardına kadar açılana kadar. "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneği ile İşCep yoluyla, hızlı ve kolay bir şekilde İş Bankası müşterilerinin olma ayrıcalığına sahip olabilirler. Bu adım, finansal dünyanın kapılarını aramanın ilk adımıdır. İş Bankası müşterisi daha sonra, 20.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkânı sizi bekliyor. Acil nakit ihtiyaçlarınızı hızla ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilir, finansal özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Bu az miktarda kampanyadan tam anlamıyla faydalanmak için kredi kartı başvurularınızın onaylı olması gerekiyor. Onaylı başvurular, özel fırsatlar ve en üst düzeyde yaşama yeteneğini tanır.

Kira Geliri Artırma Yöntemleri Kira Geliri Artırma Yöntemleri

Öne Çıkan Avantajları

Kampanya, sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından mevcuttur. Kullanıcı dostu platformlar sayesinde kampanya hakkında bilgi alabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Finansal özgürlüğünüzü artırmak ve kazanç olanaklarından faydalanmak için bu kampanya sizi bekliyor. İş Bankası müşterisi daha sonra, 20.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkânı sunuluyor.

Onaylı Kredi Kartı Başvurularında Özel Fırsatlar ve Avantajlar

Kampanya kapsamında sunulan faizsiz taksitli nakit avans imkânı, sadece 6 aylık vadeli kullanımlar için geçerlidir. Bu, özellikle kısa vadeli finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, ucuza uygun olarak 300 TL ile 20.000 TL arasında sağlanan bir nakit avans dışında kalanlar. Bu esnekliğin, finansal koşullarınızı en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olur.

Emeklilere Özel Akbank Kampanyasıyla Ekonomik Rahatlamaya Hazır Olun!

Türkiye'nin önde gelen finans paralarından biri olan Akbank, emeklilere yönelik muazzam bir kampanya başlatarak finansal anlamda destek oluyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olan bu özel kampanya, SSK, Bağ-Kur, memur emeklileri ve EYT emeklilerini kapsayarak emeklilerin kullanımına dokunmayı ve ekonomik rahatlama sağlamayı hedefliyor.

Kampanya Detayları

Emekli maaşı 3.500 TL'ye kadar olanlara kadar tam 4.200 TL promosyon. 3.500 ile 7.500 TL arasında maaş alan emeklilere 4.850 TL promosyon. 7.500 ile 9.999 TL maaş alanları arasında 6.250 TL promosyon veriliyor.