Survivor 2. Finalist Belli Oldu: Nefise mi, Ogeday mı Kazandı? Survivor 2. Finalist Belli Oldu: Nefise mi, Ogeday mı Kazandı?

Gamze Taşkın, Kısmetse Olur, İşte Benim Stilim ve Doya Doya Moda gibi birçok popüler yarışmaya katılan ve bu programlarda dikkat çeken bir isim olarak biliniyor. Son zamanlarda yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Taşkın'ın yıllar içindeki dikkat çekici değişimi, izleyenler tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanıyor.Gamze Taşkın'ın Estetik Sonrası Değişimi, Sosyal Medyayı Salladı!Adnan'ın fotoğrafının bulunduğu bardaktan su içmesi ve Didem'i sinirlendirmesi hafızalarda kalmıştı. Ayrıca, başta Hazal olmak üzere birçok adayla ilişki yaşayan Semih'e olan ilgisi de dikkat çekmişti.

Estetik müdahalelerle adeta bambaşka birine dönüşen Gamze Taşkın, sosyal medyada büyük bir çıkış yakaladı. Taşkın'ın son paylaşımları, takipçileri arasında şaşkınlık yarattı. Sosyal medya kullanıcıları, "Evrim geçirmiş", "Tanıyamadım", "Bu nasıl bir değişim?" gibi yorumlar yaparak şaşkınlıklarını dile getirdiler.

Sakaryalı olan Gamze Taşkın, televizyon yarışmalarında boy gösteren bir isim olarak biliniyor. Ayrıca kendi markasını oluşturarak sosyal medyada da dikkat çekiyor.

Editör: Kader GÜL