MasterChef Türkiye 2024: 5 Temmuz'da Hangi Yarışmacılar Finale Yükseldi? MasterChef Türkiye 2024: 5 Temmuz'da Hangi Yarışmacılar Finale Yükseldi?

Gelinim Mutfakta programının son bölümünde, kayınvalide Gönül Hanım, oğlunun babasından kalan 8,5 milyon TL değerindeki evini gelini Tuğba'nın üstüne yaptırdığını öğrenince büyük bir şok yaşadı. Program sırasında sinir krizi geçirerek bayıldı.

Tuğba'nın eşi, evin tabusunu programa göndererek sürpriz yapmıştı.

Buna karşılık, Gönül Hanım oğlunun kendi izni olmadan böyle bir şey yapmasına çok sinirlendi. "Benim eşi o evi alsın diye ben 15 sene yurtlarda çalıştım. Sen üstüne nasıl yapabilir? Hayır bu olacak. Araba aldırdıktan sonra evi nasıl senin üstüne yapar. Gelinimle benim aramda kan bağın dahi yok. Biz o paraları kuruşu kuruşuna biriktirdik. Sen beni deli etmeye mi çalışıyorsun. Çarpıntım başladı iyi değilim. Benim senden torunum var da seninle aile oluyoruz" diyerek sinir krizi geçirdi. Gönül Hanım daha sonra yayın esnasında baygınlık geçirdi. Yayına gelen sağlık ekipleri ise çekim esnasında kayınvalideye müdahale etti.Gelinim Mutfakta'da 8,5 Milyonluk Ev Üzerine Tartışması  (1)Tuğba'nın, kayınvalidesinin rol yaptığını düşünerek "Anne merak etme ben seni tabuyla serinletirim. Oğlunun istemediği çocuk için beni suçlayamazsın" şeklindeki sözleri ise herkesi sinirlendirdi.

Editör: Kader GÜL