Tatil için İspanya'ya giden Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in sessiz sedasız evlendiği söylentisi ortalığı karıştırdı. Peki, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi mi? Afra ve Mert ne zaman evlendi?

Afra ve Mert Evlilik Kararı Aldılar

Yalı Çapkını dizisinin final yapmasıyla bir süredir aşk yaşayan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir çifti soluğu İspanya-Marbella'da aldı. Baş başa denizin ve güneşin tadını çıkaran çiftin, gizlice evlendiği ve balayı için oraya gittiği ileri sürüldü.

Evlilik İddialarına Cevap Geldi

Birlikte tatil yapan çift, Rus hayranları tarafından denizde eğlenirken görüntülendi. Oldukça keyifli oldukları görülen ikilinin balayı yaptığı iddiası kısa sürede gündem oldu. Çifte yakın kaynak, Aramızda Kalmasın'a yaptığı açıklamada "Evlilik doğru değil, evlenmediler. İspanya'da sadece tatildeler" dedi.

Kurban Bayramı'nı tatilde geçiren çiftten Demir, Instagram hesabından sıcaktan bunaldığı anları paylaşarak "Şükür piştik. İyi bayramlar" dedi. Afra Saraçoğlu da paylaşıma "İyi bayramlar" yorumuyla karşılık verdi.

MasterChef Türkiye 2024: Ana Kadroya Giren Üçüncü İsim Onur Oldu MasterChef Türkiye 2024: Ana Kadroya Giren Üçüncü İsim Onur Oldu

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in evlilik haberleri hakkında net bir açıklama gelmezken, çiftin keyifli tatili ve gizemli davranışları ise merak konusu olmaya devam ediyor. Her gelişmeden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Editör: Kader GÜL