Hazal Kaya'nın bu ani değişikliği neyi simgeliyor?

Hülya Avşar Mobilya Reklamlarında Devam Kararı Aldı: Kazancı 50 Milyon TL'yi Aştı! Hülya Avşar Mobilya Reklamlarında Devam Kararı Aldı: Kazancı 50 Milyon TL'yi Aştı!

Hazal Kaya'nın Aile Hayatı

Hazal Kaya, 2019 yılında Ali ATAY ile evlenerek oğulları Fikret Ali'yi kucağına almıştı. Aradan geçen zamanın ardından ikinci müjdeli haber gelmiş ve Kaya, 2023'te kızı Leyla Süreyya'yı kucağına almıştı. Ünlü çift, Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Bu görüntülerde saçlarını kestiren Kaya, yaptığı imaj değişikliği için, "Mutluyum, bir anlık karardı. Darlandım ve kestirdim, bir anlık cinnet" şeklinde konuştu.

Annesiyle Yaşadığı Anlaşmazlık

Hazal Kaya, saçlarını kestirme kararını açıklarken aynı zamanda annesi Ayşegül Kaya'nın kiracısıyla yaşadığı anlaşmazlıktan da bahsetti. Oyuncu, bu konuda şunları söyledi: "Öyleymiş, ben de haber yapılınca öğrendim, detayları anneme sorun."

Hazal Kaya'nın bu ani imaj değişikliği, hayranlarını şaşırttı. Ancak Kaya, kararını verirken mutlu olduğunu ve bir anlık cinnet sonucu saçlarını kestirdiğini belirtiyor. Oyuncunun bu radikal değişikliği, sosyal medyada da geniş yankı buldu.