Türkiye'nin önde gelen dijital platformlarından BluTV, Hepsiburada Premium'un katkılarıyla hazırlanan dikkat çekici bir yapım olan Magarsus dizisini 10 Ağustos'ta izleyicilere sunmaya hazırlanıyor. Bu özel projede ünlü oyuncular Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal başrolleri paylaşıyor.

Magarsus dizisi, Çukurova'nın etkileyici sahil ilçesi Sarıbahçe'de narenciye ticareti yapan Kurak Ailesi'nin iç dinamiklerini ve bölgedeki dış güçlerle olan mücadelesini merkezine alıyor. Dizi, aile içi çatışmaların yanı sıra bölgedeki dönüşümleri de ele alarak geniş bir perspektif sunuyor. Dizi, Adana'nın farklı ilçelerinde gerçekleştirilen çekimlerle hayat buldu ve toplamda 2 aylık bir çaba sonucunda tamamlandı.

Magarsus dizisi, 7. Berlin TV Series Festivali'nde 'Stellar Cast' Ödülü' ile onurlandırıldı ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Dizinin ön gösterimi ise 7 Ağustos'ta özel bir etkinlikle gerçekleştirildi.

Barış Arduç ve Hande Erçel Bir Araya Geldi! İşte İlk Fotoğraflar Barış Arduç ve Hande Erçel Bir Araya Geldi! İşte İlk Fotoğraflar

BluTV CMO’su Merve Naz Atmaca Özdurak, Magarsus'un başarısına dair duygularını paylaşırken, Hepsiburada Premium ile gerçekleştirdikleri iş birliğinin önemine dikkat çekti. BluTV ve Hepsiburada Premium'un ortak çalışması, izleyicilere özel içeriklere daha kolay erişim sağlarken, dizinin geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmesini destekliyor.

Hepsiburada Pazarlama Grup Direktörü Görkem Dereli, Türk yapımlarının global başarısına vurgu yaparak, BluTV'ye katkıları için teşekkür etti ve Hepsiburada Premium üyelerine BluTV ayrıcalıklarından faydalanma fırsatı sunduklarını belirtti.

Hepsiburada Premium üyeleri, hediye BluTV üyelikleri sayesinde Magarsus dizisini 10 Ağustos'tan itibaren izleme imkanına sahip olacaklar. Bu iş birliği, izleyicilere kaliteli içeriklere daha rahat ulaşma olanağı sunarken, Magarsus'un büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Editör: Çetin KEYDAL