AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe'nin Türkiye gündemine oturduğu taşkınlığı sonrası Efe'nin disipline sevk edildiğini açıkladı.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, İzmit Belediye personeli ve AK Partili Meclis Üyesi İbrahim Efe arasındaki gerginlik sonrası açıklama yaptı. Başkan Talus, Efe'nin yaptığı taşkınlıktan dolayı disipline sevk edildiğini ifade etti. Dün Kocaeli Şehir Hastanesi merdiveni ile ilgili yaşanan arbede, ulusal gündeme de konu olmuştu.

'DİSİPLİN SÜRECİ BAŞLADI'

AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, konuyla ilgili yaptığı açıklamada üzgün olduklarını belirterek darp edilen işçilere geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Talus: "İzmit’te dün yaşanan ve kamuoyunda infiale neden olan olayla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Öncelikle olayda darp alan tüm işçilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu tür hadiselerin bir daha yaşanmamasını arzu ettiğimizi belirtiyoruz. Söz konusu olaya adı karışan ve yaşanan görüntüler nedeniyle kamuoyundan özür dileyen Meclis Üyesi İbrahim Efe hakkında, ilgili kurullarımızla yaptığımız istişareler sonucu disiplin sürecini başlatmış bulunmaktayız. Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız." diye konuştu.

İbrahim Efe kimdir? AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe kaç yaşında, nereli?

İbrahim Efe, sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Peki, İbrahim Efe kimdir? AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Efe kaç yaşında, nereli?İbrahim Efe (2)

Tuğba Özay'dan Milli Yas Kararına Tepki: "Ateşleri Bol Olsun" Tuğba Özay'dan Milli Yas Kararına Tepki: "Ateşleri Bol Olsun"

İBRAHİM EFE KİMDİR?

İbrahim Efe, 1976 yılında İzmit Tavşantepe'de doğdu. İzmit Mimar Sinan İlkokulu ve İzmit İmam Hatip Lisesini bitirdi. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü önlisans mezunudur. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde çalışıyor.

İki dönem Tavşantepe Mahallesi muhtarı olarak görev aldı. Bir dönem Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı yaptı. İbrahim Efe, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Efe'nin disipline sevk edilmesiyle ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.