Yeni bölüm ve kısımda hepimizi heyecanlandıracak tonlarca şey var. Yeni oyun modumuz, ajanımız, güncellenmiş ilerleme sistemi ve yeni kaplamalar derken heyecandan yerimizde duramaz olduk. Umarız tüm bu içerikler sizin de içinizde coşku uyandırıyordur. Tüm bu içerikler hakkında ayrıntıları ve her birinin tanıtım videosunu bu yazıda bulabilirsiniz.

Bir anda bir sürü şey duyurduğumuzun farkındayız ama topluluğun içinde nasıl bir yer edinmek istediğiniz fark etmeksizin dilediğiniz şekilde VALORANT oynayabileceğiniz ve bizimle etkileşime girebileceğiniz tüm bu yenilikleri duyurmayı iple çekiyorduk.

Oyunda neler yapacağınızı görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

TAKIMLI ÖLÜM KALIM SAVAŞI

Yeni 5'e 5 oyun modumuz Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'na merhaba deyin. Silah arkadaşlarınızla birlik olup özel olarak bu oyun modu için tasarlanmış üç yeni haritadan birinde karşı takım oyuncularıyla çarpışın.

Bu modda zamana dayalı dört aşama var ve ekonomi derdi yok. Her 1,5 saniyede bir diriliyorsunuz ve 100 skora ilk ulaşan kazanıyor.

Otobüs Firmaları Bayram Yoğunluğuna Ek Seferlerle Cevap Veriyor Otobüs Firmaları Bayram Yoğunluğuna Ek Seferlerle Cevap Veriyor

İster arkadaşlarınızla vakit geçirecek yeni ve eğlenceli bir yol arayışında olun ister nişancılık becerilerinizi geliştirirken yeni ilerleme sistemimizdeki ödülleri kapma amacıyla oynayın. Takımlı Ölüm Kalım Savaşı VALORANT'ı deneyimleyebileceğiniz yepyeni bir mod.

DEADLOCK

Yeni Gözcü ajanımız Deadlock'a merhaba deyin. Norveçli ajan Deadlock, savaş esnasında en ölümcül saldırıları bile savuşturabilecek son teknoloji bir nanobağ ağı kullanır. Ama uyarmadı demeyin; keskin gözlerinden kaçan, vahşetinden kurtulan olmamıştır.

Deadlock'ın agresif oyun kapasitesi ve düşmanlarını gafil avlama kabiliyetiyle yeteneklerinizi etrafa yerleştirmeye gerek kalmadan rakiplerinize diz çöktürün.

İLERLEME SİSTEMİ

Havalı Korna Spreyi'ni siz de mi kaçırdınız? Yoksa Ajan Kontratlarını etkinleştirmeyi sürekli unutanlardan mısınız?

Güncellenmiş ilerleme sistemimizde böyle dertler yok. VALORANT'a ayırdığınız vakit artık farklı şekillerde sizi ödüllendirecek. Hem de yalnızca rekabete dayalı modda değil, Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'nda arkadaşlarınızla eğlenirken ya da öğle arasında Tam Gaz oynarken bile ödül kazanacaksınız. VALORANT'ı gönlünüzce oynayacaksınız ve istediğiniz içerikleri edinmek için sabah akşam oynamanıza veya sürekli kontratı etkinleştirip etkinleştirmediğinizi kontrol etmenize gerek kalmayacak.

İlerleme sistemimizde çok büyük değişiklikler oldu ancak devamı da gelecek. Topluluğun geribildirimi bu konuda çok önemli, lütfen düşüncelerinizi mutlaka bizimle paylaşın.

SERİ TETİK

Yeni kaplama setine hazır mısınız? Hazır olsanız iyi olur.

Karşınızda Seri Tetik kaplama seti. Son teknoloji ürünü Seri Tetik seti Vahşi Batı'yla geleceği buluşturarak mükemmel kaplamaları bir araya getiriyor. Şıklığı ve güçlü duruşuyla bu kaplama seti âdeta kovboyların daha yüzyıllar boyunca hâkimiyetini sürdüreceğinin kanıtı niteliğinde.

Değişen animasyonları, sesleri ve tepkisel silah uğuruyla her seviyede büyük oranda değişim gösteren bu kaplama setini hâlâ Mağaza'dayken kaçırmayın.

VCT CHAMPIONS

Editör: Egemen KEYDAL