Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, Tahsin Babaş ismi belediye başkan adayı olarak açıklandı. Peki, Kastamonu Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş kimdir?

Tahsin Babaş Kimdir?

Tahsin Babaş'ın Erken Yaşamı:

Tahsin Babaş, 1967 yılında Kastamonu'da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini memleketi Kastamonu'da tamamlayan Babaş, Gazipaşa İlkokulu, Merkez Ortaokulu ve Kastamonu Teknik Lisesi'nde öğrenim görmüştür.

Akademik Başarıları:

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Programlar Mahalli İdareler Bölümü'nde öğrenimine başlayan Babaş, daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olmuştur.

Kariyer Yolculuğu:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a Suikast Girişimine Sert Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a Suikast Girişimine Sert Tepki

1989 yılında Kastamonu Belediyesi'nde memuriyet hayatına adım atan Tahsin Babaş, 1994-1999 yılları arasında Kastamonu Belediyesi Su Şebeke Şefi olarak görev yapmıştır.

Tahsin Babaş'ın Vizyonu ve Hedefleri

Tahsin Babaş, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile Kastamonu için önemli bir isimdir. Belediye Başkan adaylığını üstlenen Babaş'ın hedefleri arasında şeffaf yönetim, sürdürülebilir kalkınma ve vatandaş odaklı projeler yer almaktadır.

Editör: Kader GÜL