Kayseri’de 302 Polis, 26 Farklı Noktada Asayiş Uygulaması Gerçekleştirdi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, şehirdeki güvenliği artırmak amacıyla büyük bir asayiş uygulaması düzenledi. 26 sabit noktada gerçekleştirilen operasyona 302 polis memuru katıldı.

Bu önemli operasyonda, 4 bin 340 şahıs ve bin 497 araç detaylı bir şekilde sorgulandı. Toplamda 32 ekip, şehrin dört bir yanında güvenlik sağlama görevini üstlendi. Ayrıca, 66 iş yeri ve 2 park da bu uygulama sırasında incelendi.

Uygulama sonucunda 85 araca para cezası uygulanırken, trafikten men edilen 7 araç da tespit edildi. Bununla birlikte, çeşitli suçlardan aranan 4 kişi de yakalanarak adalet önüne çıkarılacak.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu tür asayiş uygulamalarının devam edeceğini belirtti. Şehirdeki güvenliği artırmak ve suçla mücadeleyi sürdürmek için yoğun bir çaba gösterdiklerini vurguladılar.

Kayseri'de Eğitim Uçağı Kazası: 2 Pilot Şehit Oldu! Kayseri'de Eğitim Uçağı Kazası: 2 Pilot Şehit Oldu!

Bu tür operasyonların, şehirde yaşayan vatandaşların huzur ve güvenliği için hayati önem taşıdığına dikkat çekildi. Kayseri polisi, toplumun refahı ve güvenliği için kararlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Editör: Seniha BESLER