Mahsun Kırmızıgül'ün Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisi "Güzel Aşklar Diyarı"nın başrol oyuncuları belli oldu!

Caner Topçu ve Nilsu Berfin Aktaş Başrollerde

Mucize, Güneşi Gördüm, New York'ta Beş Minare ve Prestij Meselesi gibi unutulmaz filmlere imza atan Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi "Güzel Aşklar Diyarı" için hazırlıklara başladı.

Kapadokya'da Çekilecek

Kırmızıgül'ün Kapadokya'da çekilecek olan yeni dizisinin başrol oyuncuları da belli oldu.

Usta İsimler Kadroda

Dizinin kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş ve Caner Topçu başrollerde yer alacak.

Kevin Costner'dan Büyük Risk: 'Horizon' Filmini Yapmak Zorundaydım Kevin Costner'dan Büyük Risk: 'Horizon' Filmini Yapmak Zorundaydım

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Halil Ergün, Meltem Cumbul, Berkan Şal, Melis Birkan, Özgür Emre Yıldırım ve Ege Kökenli gibi usta isimler bulunuyor. Dizi, ilerleyen haftalarda Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Oyuncuların Son Projeleri

Yakışıklı oyuncu Caner Topçu, son olarak NOW TV'de yayınlanan "Şahane Hayatım" dizisinde, Nilsu Berfin Aktaş ise "Korkma Ben Yanındayım" dizisinde başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Güzel Aşklar Diyarı dizisi merakla beklenirken, başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Editör: Kader GÜL