Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, FIBA Europe Cup'ta Bakken Bears ile karşılaşmaya hazırlanıyor. Kulüp Başkanı Bora Çaylan, 8 Kasım Çarşamba günü saat 19.00'da Muradiye Spor Salonu'nda gerçekleşecek maçı tüm Manisalılara davet etti. Çaylan, taraftarların desteğiyle Avrupa'da bir zafer daha elde edeceklerine inandıklarını belirtti.

FIBA Europe Cup'ta başarılı bir performans sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, gruplarında 4. maçlarına çıkmaya hazırlanıyor. Deplasman maçlarının ardından evlerine dönen yeşil-beyazlı takım, Danimarka temsilcisi Bakken Bears'ı Muradiye Spor Salonu'nda konuk edecek. Manisa BBSK, bu sezon evinde oynadığı maçlarda hiç maç kaybetmedi. Başantrenör Ahmet Kandemir liderliğindeki takım, yeni bir zafer için sahada olacak.

Başkan Bora Çaylan, taraftarlarıyla tekrar bir araya gelecek olmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, evlerindeki galibiyet serisini sürdürmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Çaylan, takımdan yaşanan sakatlıklar nedeniyle bazı önemli oyuncuların maç kadrosunda yer alamayacağını ancak kaliteli ve dirençli bir ekip olduklarını ifade etti.

Başkan Çaylan ayrıca, taraftarların desteğiyle bir zafer daha elde edeceklerine inandıklarını söyleyerek, 8 Kasım Çarşamba günü saat 19.00'da salonlarını tıklım tıklım doldurarak oyuncuları desteklemeye çağırdı. Manisa BBSK'nın iç saha maçlarında taraftarların oluşturduğu atmosferin büyük bir güç kaynağı olduğunu belirten Çaylan, Bakken Bears maçında da taraftarları aralarında görmek istediklerini vurguladı.

Manisa Hava Durumu Manisa İçin Bugün, Yarın ve 15 Günlük Hava Durumu Nasıl Olacak? 27 Nisan 2024 Manisa Hava Durumu Manisa İçin Bugün, Yarın ve 15 Günlük Hava Durumu Nasıl Olacak? 27 Nisan 2024

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, taraftarlarının desteğiyle FIBA Europe Cup'ta başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor. 8 Kasım'da oynanacak maç, kulüp için önemli bir fırsat ve taraftarların desteği bu hedefe ulaşmalarına yardımcı olabilir.