Esra ve Tahsin arasındaki kıyasıya mücadelede hangi yarışmacının zaferle ayrıldığını hep birlikte inceleyelim.

MasterChef All Star Şampiyonu: Esra!

MasterChef All Star 198. bölümde kazanan ismin belli olmasıyla, Esra şampiyonluk kürsüsüne çıkan isim oldu. Final gecesinde şeflerden aldığı en yüksek puanla zaferi elde eden Esra, bu başarıyla adını altın harflerle yazdırdı.

Heyecanın Dorukta Olduğu Final Bölümü

MasterChef All Star'ın final bölümü, izleyicileri ekrana kitleyen bir heyecana sahne oldu. Esra ve Tahsin, son kez tezgah başına geçerek yaratıcılıklarını konuşturdular. Jüri üyeleri, final yemeğinde sergilenen lezzetleri değerlendirirken, Esra'nın performansı takdir topladı.

Mehmet Yalçınkaya'nın Açıklaması

Kazanan ismin duyurulmasını büyük bir heyecanla bekleyen izleyiciler, sonunda Mehmet Yalçınkaya'nın ağzından şampiyonun adını duydu. Yalçınkaya'nın, "2024'ün All Star'ı Esra" sözleriyle açıkladığı şampiyonluk, unutulmaz anlara imza attı.

Esra'nın Duygusal Anları

Jüri üyelerinden 69,5 puan alarak şampiyon olan Esra, kazandığı zaferle duygusal anlar yaşadı. Kendisini destekleyen arkadaşlarına teşekkür eden Esra, bu başarının kendisi için anlamını anlattı.

Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu'nun Leopar Bikinili Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Şampiyonluk Konuşması

Esra'nın şampiyonluk konuşması, mücadele dolu bir sezonun ardından duygusal bir veda niteliği taşıdı. "İnanılmaz bir duygu, çok yorucu, mücadeleci bir yolculuktu. En uzun sezon oldu, 'bunun sonu hiç gelmeyecek mi?' dedim ama mücadelemi hiç bırakmadım. Bu kupa benim gibi evinin mutfağından çıkıp gelen, kendine güvenen tüm kadınlar." ifadeleriyle Esra, zaferini kutladı.

Editör: Kader GÜL