Maç TRT 1 kanalından canlı olarak yayınlanacak. Filenin Sultanları, bu maçı kazanmaları durumunda tarihlerinde ilk kez Avrupa Şampiyonu olma şansına sahip olacaklar. Maçın sonucunu ve gelişmeleri TRT 1'den izleyebilirsiniz.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 Avrupa Şampiyonası Finali'nde! Türk voleybolunun gururu, tarihinde 3. kez finale çıkarak şampiyonluk için Sırbistan ile karşı karşıya gelecek. Maç, 3 Eylül Pazar günü saat 21:00'de TRT 1'den canlı olarak yayınlanacak. Filenin Sultanları'na başarılar dileriz! Milli Voleybol Takımı Zafer İçin Sahada (1)

Milli takımın kadrosunda ise şu oyuncular bulunuyor:

Libero: Simge Aköz, Ayça Aykaç, Gizem Örge

Pasör: Cansu Özbay, Elif Şahin

Orta oyuncu: Eda Erdem, Zehra Güneş, Aslı Kalaç, Kübra Akman

Pasör çaprazı: Melissa Vargas

Smaçör: Hande Baladın, İlkin Aydın, Derya Cebecioğlu, Ebrar Karakurt

Türkiye'nin bu önemli maçında Filenin Sultanlarına başarılar dileriz!


Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, Avrupa Şampiyonası Finalinde Sırbistan İle Karşı Karşıya!

2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası final maçı heyecanı dorukta! Türkiye'nin gururu, A Milli Kadın Voleybol Takımı, bu büyük turnuvada tarihinde 3. kez finale yükseldi. Bu kez hedef, şampiyonluk kupasını ülkemize getirmek!

Turnuvaya C Grubu'nda müthiş bir başlangıç yapan Filenin Sultanları, grup aşamasında İsveç, Azerbaycan, Çekya, Yunanistan ve Almanya'yı üst üste mağlup ederek lider olarak çıktılar. Takımımız, son 16 turunda Belçika'yı, çeyrek finalde Polonya'yı ve yarı finalde İtalya'yı yenerek adını finale yazdırdı.

Trabzonspor, Nwakaeme İle Anlaştı ve Transferi Duyurdu! Trabzonspor, Nwakaeme İle Anlaştı ve Transferi Duyurdu!

Final maçı için nefesler tutuldu. Türkiye, 3 Eylül Pazar günü saat 21:00'de Sırbistan ile karşı karşıya gelecek. Bu kritik maç, TRT 1 kanalından canlı olarak yayınlanacak. Eğer Filenin Sultanları bu maçı kazanırlarsa, tarihlerinde ilk kez Avrupa Şampiyonu unvanını kazanacaklar.

Milli takımın başarısında büyük pay sahibi olan oyuncularımız şunlar:

Libero: Simge Aköz, Ayça Aykaç, Gizem Örge
Pasör: Cansu Özbay, Elif Şahin
Orta Oyuncu: Eda Erdem, Zehra Güneş, Aslı Kalaç, Kübra Akman
Pasör Çaprazı: Melissa Vargas
Smaçör: Hande Baladın, İlkin Aydın, Derya Cebecioğlu, Ebrar Karakurt
Türk voleybolunun yıldızları, bu büyük finalde ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek bir zafer daha kazanmanın hayalini kuruyor. Onlara sonsuz destek veriyoruz ve bu büyük günün gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Filenin Sultanları, Avrupa Şampiyonası finalinde tarih yazmaya hazır. Hep birlikte bu büyük mücadeleyi izleyerek ve milli takımımıza destek vererek, onların başarılarına tanıklık etmek için hazırız! Türk voleybolunun gururu olmaya devam edin!

Türkiye'nin A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası final maçı hakkında bilgi verirken, takımı desteklemeye teşvik ediyor ve heyecanı paylaşıyor.

Editör: Kader GÜL