Murat Kurum'un liderliğindeki AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adaylığına dair ilk izlenimler ortaya çıktı. Eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olan Kurum, çalışma arkadaşlarına yaptığı konuşmada büyük hedeflerle dolu bir vizyonu paylaştı.

İstanbul İçin Yola Çıkıyoruz

Murat Kurum'un ifadesine göre, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 16 milyon İstanbullu için yola çıkmaya hazırlanıyor. Bu önemli görevde, İstanbul'un karşılaştığı karmaşa, düzensizlik ve deprem riski gibi sorunları ortadan kaldırmak üzere tüm ekibiyle birlikte çalışacaklarını vurguladı.

AK Parti'de Toplu İstifalar, AK Parti'de Değişim Rüzgarları AK Parti'de Toplu İstifalar, AK Parti'de Değişim Rüzgarları

Vizyonumuz: Düzen, Huzur ve Güvenli Bir İstanbul

AK Parti'nin İBB Başkan adayı olarak, Murat Kurum, İstanbul'u düzenlemek, huzur ve güven içinde bir şehir haline getirmek için kararlı bir şekilde çalışacaklarını belirtti. Ekibin, bu hedefe ulaşmak için bir araya gelmiş olduğunu ve İstanbulluların günlük yaşamlarını olumlu yönde etkileyecek projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.

Toplumla İç İçe Çalışma Sözü

İstanbulluların beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyerek, çözüm odaklı projeler üreteceklerini vurguladı.

Murat Kurum'un İBB Başkan adaylığı, İstanbul için umut vadeden bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Kurum'un liderliğindeki AK Parti ekibi, İstanbul'u daha yaşanabilir, düzenli ve güvenli bir şehir haline getirmek adına kararlılıkla çalışacak gibi görünüyor.

Editör: Kader GÜL