Altınova Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı'nın gurur kaynaklarından biri olan Nisa Erdoğan, Milli takım seçmelerine katılmak için Konya'ya davet edildi. Başkan Dr. Metin Oral, bu başarının takımı ve ilçeyi gururlandırdığını belirterek Nisa'yı kutladı.

Nisa Erdoğan, genç yaşına rağmen Taekwondo'daki yeteneği ve azmi ile dikkat çekiyor. Ümitler Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerine katılmak için davet edilen Nisa, bu önemli fırsatı değerlendirmek istiyor.

Yalova’da 2 milyon liralık vurgun Yalova’da 2 milyon liralık vurgun

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Nisa Erdoğan'ın bu başarısının kendilerini gururlandırdığını ifade etti. İlçelerinin Taekwondo'da büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Başkan Oral, hocaların özverili çalışmalarının bu başarıda etkili olduğunu vurguladı.

Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ ise takım olarak düzenli ve disiplinli bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Başarıları artırma hedefiyle daha çok çalışacaklarını ifade eden Gündağ, Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve diğer destekçilere teşekkür etti.

Nisa Erdoğan, Milli Takım seçmelerine katılarak Altınova'yı ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor. Başarılar diliyoruz ve destekliyoruz.

Editör: Seniha BESLER