Uçağın Düştüğü Bölgede Pist Onarım Çalışması Yapan Bir Personel ise Şehit Oldu Uçağın Düştüğü Bölgede Pist Onarım Çalışması Yapan Bir Personel ise Şehit Oldu

Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada bir askerimiz şehit oldu, bir askerimiz yaralandı ve altı terörist etkisiz hale getirildi. Bu acı olay, ülkemizin terörle mücadelesindeki kararlılığını bir kez daha göstermiştir.

Terörle Mücadelede Kararlı Duruşumuz

Türk Silahlı Kuvvetleri, Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar düzenlemeye devam ediyor. Bu operasyonlar, ülkemizin güvenliğini sağlama ve terörle mücadelede kararlı duruşunu gösterme konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.Pençe Kilit Operasyonu'nda 1 Şehit, 6 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Şehitlerimizin Anısına

Şehit olan askerimize Allah'tan rahmet, yaralanan askerimize acil şifalar diliyoruz. Bu zorlu süreçte, şehitlerimizin aziz hatırasını yaşatmak ve ülkemizi terör belasından kurtarmak için mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz.Pençe Kilit Operasyonu'nda 1 Şehit, 6 Terörist Etkisiz Hale Getirildi (3)

Terörle Mücadelede Halkın Rolü

Terörle mücadelede halkımızın desteği büyük önem taşımaktadır. Vatandaşlarımızın duyarlılığı ve işbirliği, terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadeleyi daha da güçlendirmektedir. Halkımızın gösterdiği destek, teröristlere karşı verdiğimiz mücadelede bize güç vermektedir.

Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde yaşanan bu acı olay, terörle mücadelede kararlı duruşumuzu bir kez daha ortaya koymuştur. Şehitlerimizin anısını yaşatmak ve ülkemizi terör belasından kurtarmak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar düzenlemeye devam edecektir.