Altuğ, magazin programı sunmaktan neden vazgeçtiğini yıllar sonra açıkladı.

MasterChef Türkiye 2024: Ana Kadroya Giren Üçüncü İsim Onur Oldu MasterChef Türkiye 2024: Ana Kadroya Giren Üçüncü İsim Onur Oldu

Pınar Altuğ'un Mankenlikten Oyunculuğa Serüveni

Programda, Altuğ mankenlik kariyerinden başlayarak oyunculuğa geçiş sürecini detaylı bir şekilde paylaştı.

"Çocuklar Duymasın" Dönemi

Çocuklar Duymasın dizisinden ayrıldığı dönemleri anlatan Altuğ, "Çocuklar Duymasın bugün ekrana dönse, hiç tartışmasız geri giderim" şeklinde konuştu.

Magazin Programı Sunma Deneyimi

Altuğ, bir dönem magazin programı da sunduğunu belirterek, bu işi neden yapamadığını açıkladı. "O zaman şöyle bir şey yapıyordum 'a bu haber çok saçma ben bunu böyle sunmam.' Aslında magazin programı sunmaktan vazgeçmemin iki sebebi vardı; biri 'bu çok saçma' diye sürekli videolara karşı çıkmam. İkincisi de pazar günü yayınlanan bir programda işte ben böyle atıyorum deri bir mini etek üstüne dik yakalı bir küçük kazak altına çizme giyiyorum öyle sunuculuk yapıyorum, bana dediler ki gece elbisesi giyeceksin. Ne kadar saçma? Yani pazar sabahı ekrana gelen insanların yatakta pijamalarıyla, ellerinde çayları kahveleri ya da kahvaltı masasında oturup seyredecekler şeyde gece elbisesiyle ekranda olmak ne kadar saçma şey saçmalamayın Allah aşkınıza diye karşı çıktığım için magazin programı sunmaktan vazgeçtim" şeklinde konuştu.

Altuğ, son yıllarda da gece kıyafetiyle sunuculuk yapılmasına şaşırdığını belirterek, "O zaman da anlam veremedim şu an da anlam veremiyorum" dedi.

Editör: Kader GÜL