Rafet El Roman, Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olarak biliniyor. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken haber, ünlü şarkıcının 24 yaş genç sevgilisi Yasemin Gergeç ile evlenme kararı aldığını duyurmasıyla geldi. Bu mutlu haber öncesinde çift, sevgilisinin ailesiyle tanışarak bir adım daha atmış oldu.

Geçmişte 'çapkın' olarak etiketlenmesinden rahatsızlık duyduğunu belirten Rafet El Roman, evlilik konusunda artık kararlı olduğunu ifade etti. Sevgilisi Yasemin Gergeç ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendiklerinde, bu mutlu haberlerini sevenleriyle paylaştılar.

Rafet El Roman'ın geçmişte Tuğba Altıntop ve Ceren Kaplakarslan ile evlenip boşandığı biliniyor. Şu anki sevgilisi Yasemin Gergeç ise kendisinden 24 yaş daha genç.

Ünlü şarkıcı, verdiği bir röportajda, 10 yıl önce kısırlaştırma ameliyatı geçirdiğini itiraf etmişti. "Benim artık çocuğum olmayacak." diyerek, bu kararı evlatları ve ailesinin huzuru için gönüllü olarak aldığını vurguladı.

Bu mutlu haber, Rafet El Roman ve Yasemin Gergeç'in birlikteliğini onaylayan ailelerin tanışmasıyla daha da anlam kazandı. Çiftin gelecekteki mutlulukları için sevenleri ve hayranları da sabırsızlıkla bekliyor.

İbrahim Tatlıses'in Ameliyat Sonrası İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı! İbrahim Tatlıses'in Ameliyat Sonrası İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Geçmişte 'çapkın' olarak etiketlenmesinden rahatsızlık duyan El Roman, şimdi evlilik için kararlı olduğunu belirtti. Bir alışveriş merkezinde görüntülendiklerinde mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Ünlü şarkıcının 10 yıl önce yaptığı kısırlaştırma ameliyatını itiraf etmesi dikkat çekti. Evlatları ve ailesinin huzuru için gönüllü olarak bu kararı aldığını vurguladı. Bu mutlu haber, çiftin birlikteliğini onaylayan ailelerin tanışmasıyla daha da anlam kazandı. Gelecekteki mutlulukları için sevenleri sabırsızlıkla bekliyor.


 

Editör: Kader GÜL