Olayın yaşandığı tarih 18 Ağustos'tu. Setteki fenalık nedeniyle Kerem Bürsin hastaneye kaldırıldı. Ancak ateşi düşürülemeyen ve yapılan tahliller sonucunda vücudunda bir enfeksiyon tespit edildi. Bu nedenle oyuncu geceyi hastanede geçirdi.

Oyuncunun kendisini daha iyi hissetmeye başlamasına rağmen, bir gün daha hastanede dinlenmeye karar verildi. Bu dinlenme sürecinin ardından Kerem Bürsin'in işine dönmesi bekleniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, oyuncunun durumu stabil ve iyileşmeye yönelik adımlar atılıyor.

"Ya Çok Seversen" dizisi setinde yaşanan bu olay, Kerem Bürsin'in sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri takip eden hayranları ve medya tarafından yakından izleniyor. Oyuncunun bir an önce sağlığına kavuşması ve işine dönmesi dileğiyle...Ya Çok Seversen" dizisinin setinde yaşadığım sağlık sorunumla ilgili bilgi vermek istiyorum. 18 Ağustos tarihinde, dizinin çekimlerinin gerçekleştiği sette bir rahatsızlık yaşadım ve ardından hastaneye kaldırıldım.

Sağlık ekibinin hızlı müdahalesi ve hastane sürecinin ardından şu an kendimi daha iyi hissetmekteyim. Ancak, bu süreçte yapılan tahliller sonucunda vücudumda bir enfeksiyon tespit edildi. Sağlık uzmanlarının önerisi üzerine, daha fazla dinlenmeye ihtiyaç duyduğum belirtildi. Bu nedenle, bir süre daha hastanede dinlenip iyileşme sürecimi tamamlamak istiyorum.

Değerli hayranlarım, sizlerin endişesi ve duaları benim için gerçekten önemli. Sağlık durumumun stabil olduğunu ve üzerinde çalışıldığını bilmenizi isterim. En kısa sürede sağlığıma kavuşup, sete dönebilmek için elimden geleni yapacağım.

MasterChef Türkiye'de Yarışmacıların Hikayeleri Şefleri Etkiledi! MasterChef Türkiye'de Yarışmacıların Hikayeleri Şefleri Etkiledi!

Bu süre zarfında destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Sağlık her şeyin başında gelir ve ben de en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde aranıza dönmek için sabırsızlanıyorum. Sizleri sevgiyle selamlıyor, en kısa zamanda görüşmek üzere diyorum.

Editör: Kader GÜL