Show TV'nin çarşamba dizilerinden olan Sandık Kokusu'nun 18. bölümü izleyicilerle buluştu. Dizinin başrollerinde Özge Özpirinçci, Uğur Yücel, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili gibi önemli isimler yer alıyor. Yeni bölümde heyecan doruk noktasına çıkarıldı. Hasan'ın Atilla'nın kararlılığını anlamasıyla Mert, babasıyla yüzleşmeye girişirken büyük bir şaşkınlık yaşadı.Sandık Kokusu 18. Bölüm İzle Büyük Sürprizler Ve Heyecan Dolu Anlar!

Yargı Dizisinin Finalinden Sonra Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'ndan Heyecan Verici Proje Haberi Yargı Dizisinin Finalinden Sonra Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'ndan Heyecan Verici Proje Haberi

Sandık Kokusu'nun 18. bölümünde, Atilla'nın Lale'ye boşanma sürecini başlatacağını söylemesiyle dikkat çekici gelişmeler yaşandı. Lale'nin tepkisi ise merak konusu oldu. Hasan'ın Mert'e babalıkla ilgili önemli adımlar atması ve Mafya işlerinden tamamen uzaklaşan Atilla'nın yeni bir işe girişmesi, dizinin atmosferini değiştiren detaylar arasındaydı.

Irmak'ın bilgisayarla ilgili gizemli bir durumu çözmeye çalışması ve yeni komşunun kim olacağına dair heyecan verici ipuçları da yeni bölümdeki öne çıkan konular arasındaydı. Sandık Kokusu, 17 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de izleyicilerle buluştu ve çekişmelerle dolu yeni gelişmelerle ekranları başında bekleyenleri heyecanlandırdı.

Editör: Kader GÜL