İstanbul Kağıthane'deki çatışmada şehit düşen polis memurunun naaşı, acı dolu bir yolculuğun ardından memleketi Tokat'a ulaştı. Olay, geçtiğimiz gece Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği'nin saat 00.30 sıralarında Merkez Mahallesi Ferman Caddesi'nde bulunan bir adrese düzenlediği baskın sırasında yaşandı. Uyuşturucu ticareti yapıldığı belirlenen adrese yapılan operasyonda, polis ekiplerine uzun namlulu ve otomatik silahlarla ateş açıldı. Açılan ateş sonucu polis memurları Hakan Telli ve A.Y.Ç. göğsünden vurularak ağır yaralandı. Hakan Telli, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Gümüşhane'de Asayiş Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi! İşte Detaylar.... Gümüşhane'de Asayiş Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi! İşte Detaylar....

Şehit polis memuru Hakan Telli'nin naaşı, memleketi Tokat'a ulaştı. Tokat Havalimanı'nda annesi, babası ve akrabaları tarafından gözyaşları içinde karşılandı. Telli'nin 2 çocuk babası olduğu öğrenildi. Havalimanında düzenlenen törene, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Emniyet Genel Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Jandarma Kıdemli Albay Bahri Bostancı ve aile yakınları katıldı. Şehidin cenazesi meslektaşlarının omzunda taşınarak cenaze aracına konuldu. Cenaze namazı, ikindi vakti memleketi Bozçalı kasabasında kılınacak. Bu acı olay, Türkiye'nin güvenlik güçleri ve halkı arasındaki dayanışmayı bir kez daha gözler önüne serdi.

Editör: Çetin KEYDAL