İstanbul İl Genelinde 'Huzur İstanbul' Denetimi İstanbul İl Genelinde 'Huzur İstanbul' Denetimi

Ümraniye'de Sevgi Eren Koç'un Ölümü Şüpheli Bulunuyor. Ümraniye'de yaşanan trajik olay, 16 Nisan Salı günü Sevgi Eren Koç'un evinde ölü olarak bulunmasıyla gündeme geldi. Olay, intihar olarak kaydedilse de ailenin iddiasına göre cinayet şüphesi bulunuyor.

Aile'nin İddiaları

Sevgi Eren Koç'un ailesi, olayın intihar olarak değil, cinayet olarak kaydedilmesi gerektiğini öne sürdü. Koç'un eşi R.K. ile daha önce de aldatma nedeniyle kavgalar yaşandığı ve Koç'un ölümünden iki gün önce dayak yediğini söylemesi, ailenin şüphelerini arttırdı.

Evlilik Süreci ve İddialar

Sevgi Eren Koç'un babası Taner Eren, kızlarının 6 yıllık ilişkilerinin ardından 2 yıl önce nişanlandığını ve nişandan 2 ay sonra da evlendiklerini belirtti. Ancak evliliklerinin başından beri sorunlu olduğunu ve son zamanlarda artan kavgaların yaşandığını dile getirdi.

İç Karartıcı Gelişmeler

Taner Eren, kızının 14 Nisan'da kendisini arayarak eşi tarafından dövüldüğünü söylediğini ifade etti. Ardından kızlarının 16 Nisan'da ölü bulunduğu bilgisini aldıklarını belirtti. Bu süreçteki çelişkili ifadeler ve olayın aydınlatılmaması aileyi daha da üzdü.

Komşu Şahitlikleri

Olayın meydana geldiği gün komşuların sabah saatlerinde 2 el silah sesi duyduğunu belirten aile, bu durumun intihar iddiasıyla çeliştiğini dile getirdi. Bir insanın kendini öldürmek için iki el silaha ihtiyaç duyup duymayacağı da sorgulanan noktalardan biri oldu.