EMEKLİ ZAMMI 2023 SON DURUM: SSK, Bağkur en düşük emekli maaşı hesaplama! Temmuz emekli maaş zammı ne kadar olacak, kaç TL?
Son dakika emekli haberleri: 6 aylık enflasyon verisi ile belli olacak memur ve emekli maaşı zammı temmuz 2023 için beklenmeye başladı. 6 aylık oranda 4 ay geride kalırken yıl sonu beklentisi ve son enflasyona göre hesaplar ortaya çıkıyor. En düşük emekli maaşının 7 bin 500 TL olması ardından Başkan Erdoğan ve Bakan Bilgin'in açıklamaları takip ediliyor. Temmuzda SSK, Bağkur emekli zammı ne kadar olacak, kaç TL soruları yanıt arıyor. Öte yandan refah payı da ilk tahminleri almaya başladı. Peki, emekli maaşı zammı ne zaman açıklanacak? İşte, son durum…
Emekli maaş zammı hesaplama tablosu gündemdeki yerini aldı. İki ay kala maaş tablosu ortaya çıkmaya başlıyor. Temmuz öncesi en düşük maaşta iyileştirme alan emekliler için heyecanlı bekleyiş sürüyor. En düşük emekli maaşı zammı ne kadar olacak, ne zaman açıklanacak soruları yanıt arıyor. Temmuz zammı enflasyon rakamları ardından netleşmeye başlıyor. Peki, SSK Bağkur emekli zammı ne zaman açıklanacak 2023? İşte, detaylar…

EMEKLİ ZAMMI 2023 SON DURUM: SSK, Bağkur en düşük emekli maaşı hesaplama! Temmuz emekli maaş zammı ne kadar olacak, kaç TL?
BAŞKAN ERDOĞAN'DAN ASGARİ ÜCRET, MEMUR ve EMEKLİ ZAMMI AÇIKLAMASI!

Rekor katılımın gerçekleştiği büyük İstanbul mitinginde açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan çalışan, memur ve emekliye müjdeyi verdi:

Banka Faizi ve Bireysel Finans Yönetimi Banka Faizi ve Bireysel Finans Yönetimi

Eskiden 66 lira olan en düşük emekli maaşını 7500 liraya yükselttik. İnşallah 7500 liranın üzerindeki emekli maaşlarını düzeltmek için bir çalışma yapacağız. Asgari ücreti gözden geçireceğiz. Memurlarımızın maaşına Temmuz'da sadece enflasyon farkı eklemekle kalmayıp refah payı artışı da yapacağız. Kamu işçileri için zammını da salı günü açıklayacağız.

Editör: Kader GÜL