Astrolog Sevin, Süper Mavi Ay'ın büyük değişimlere yol açabileceğini ve sorumluluklarımızın gezegeni Satürn'ün bizi sıkıştırabileceğini söylüyor. Merkür Retro'nun da yeni kararlar almayı engelleyebileceğini ifade ediyor.

Venüs Retro'nun değerimizi hatırlatıp duvarları yıkabileceğini vurguluyor.Süper Mavi Ay'ın Büyülü Etkisi Dönüşüm ve Yeniden Doğuşun HabercisiDolunayın karmaşık enerjilerle dolu olduğunu belirterek, kötü görünen olayların bile bizi dönüştürebileceğini ve güçlendirebileceğini söylüyor.

Astrolog Sevin, bu Mavi Ay'ın 14 Ekim'deki tutulmanın habercisi olduğunu ve dönüşümün başlangıcını simgelediğini ifade ediyor.

Dolunayın özellikle deniz merkezli sarsıntılar, sel, patlamalar ve yangınlar gibi doğal afetleri tetikleyebileceğini söylüyor. Uranüs Retro'nun da fevri kararları engellemeye çalışacağını belirtiyor.Süper Mavi Ay'ın Büyülü Etkisi Dönüşüm ve Yeniden Doğuşun Habercisi (1)İlişkilerde karmaşık duygusal durumlar yaşanabileceğini ve hissettiklerimizin doğru çıkacağını ifade ediyor. Dolunayın ilişkilere başlamak için uygun olmadığını ve kendimize zaman ayırmamız gerektiğini vurguluyor.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Uygulamaları Müzik Dinleyerek Para Kazanma Uygulamaları

Finansal olarak ödemelerin gecikebileceği, yeni giderlerin ortaya çıkabileceği bir dönem olabileceğini ifade ediyor.

Sağlık alanında yeni ilaçların üretilebileceğini ve mental olarak şifalanma sürecinin başlayabileceğini belirtiyor.

Astrolog, burçlara göre de etkileri açıklıyor. Özellikle Balık, Akrep, Yengeç, Başak, Oğlak ve Boğa burçlarının daha fazla etkileneceğini söylüyor.

Koç'tan Kova'ya kadar tüm burçlara dönük etkileri açıklıyor. Örneğin, Koç burcunun maddi konularda sürpriz gelişmelere açık olduğunu, Boğa burcunun ilişkilerde beklenmedik sürprizler yaşayabileceğini belirtiyor.


2023 Süper Mavi Ay, 30-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek ve bir dizi etkiyi beraberinde getireceği öne sürülüyor. Astrolog Duygu Sevinç Sevin'e göre, bu dönemde büyük değişimler ve sorumlulukların arttığı bir atmosfer oluşacak. Dolunayın Satürn'ün etkisiyle sıkıştırıcı bir his yaratacağını belirten Sevin, aynı zamanda Merkür Retro'nun yeni kararları zorlaştıracağını ifade ediyor.

Venüs Retro'nun ise değeri hatırlatacağı ve duvarları yıkma fırsatı sunacağı belirtiliyor. Enerjilerin karmaşık olduğunu vurgulayan astrolog, zor gibi görünen olayların bile bizi dönüştürme ve güçlendirme potansiyeli taşıdığını söylüyor. 14 Ekim tutulmasının ayak sesleri olarak nitelendirdiği bu Süper Mavi Ay'ın, gelecekteki dönüşümü simgelediğine dikkat çekiyor.

Özellikle deniz merkezli sarsıntılar, sel, patlamalar ve yangınlar gibi doğal afetlerin gündeme gelebileceğini aktarıyor. Uranüs Retro'nun fevri kararları engelleyebileceğini ve ilişkilerde karmaşıklıklara neden olabileceğini ifade eden Sevin, bu dönemin genel olarak dönüşüm ve içsel güçlenme süreci taşıdığını vurguluyor.

Editör: Kader GÜL