Podyumların aranan isimlerinden biri olan Tülin Şahin, son olarak sosyal medya hesabında mini elbiseli bir karesini paylaştı. Ancak, Photoshop kullanımını abartmasıyla takipçilerinin dikkatini çekti. Ünlü model, bu tartışmaların ardından orijinal kareyi yayınladı.

Son zamanlarda özel hayatıyla sıkça basında yer alan model Tülin Şahin, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Şahin, mini elbisesiyle bir pozunu takipçileriyle paylaştı. Ancak, Photoshop kullanımını abartınca takipçileri arasında tartışma başladı.

Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı Anarken Gözyaşlarına Boğuldu Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı Anarken Gözyaşlarına Boğuldu

Bir davette boy gösteren Şahin, ışıltılı kıyafetiyle poz verdi. Ancak bacaklarını olduğundan daha uzun gösteren Photoshop düzenlemesi, sosyal medyanın diline düştü.

Takipçiler, "Biraz da gerçekleri mi konuşsak", "Paylaşırken hiç mi düşünmedin" ve "Zaten boyun uzun, bu çaba niye" gibi yorumlar yaparak görüşlerini paylaştı.

Photoshop kullanımının etkileri konusundaki bu tartışmalar, Şahin'in takipçileri arasında devam ediyor.

Editör: Kader GÜL