Tunceli'de Yağma ve Kasten Yaralama Suçlarından Aranan 4 Kişi Yakalandı

Tunceli'nin Pertek ilçesinde meydana gelen yağma, mala zarar verme, 6136 sayılı Kanun'a muhalefet, tehdit, hakaret ve kasten yaralama gibi çeşitli suçlardan aranan 4 kişi, polis ekiplerinin özel operasyonuyla yakalandı. 2 Ekim tarihinde gerçekleşen operasyonlar sonucunda S.M., B.S., U.Y. ve H.G. isimli şüpheliler gözaltına alındı.

Pazaryeri'nde Otomobil Kazası: 4 Yaşındaki Çocuk Gölette Can Verdi Pazaryeri'nde Otomobil Kazası: 4 Yaşındaki Çocuk Gölette Can Verdi

Operasyonlar Pertek ilçesi ve il merkezinde gerçekleştirildi ve suçlarla ilişkilendirilen kişiler bu operasyonlar sırasında yakalanarak emniyete götürüldü. Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda ise 2 ruhsatsız tabanca, 2 şarjör, 20 fişek, 1 av tüfeği, 3 av fişeği ve 6 cep telefonu ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak başlatılan tahkikatın sürdüğü ve ilgili suçların ayrıntılarının netleştirilmeye çalışıldığı belirtildi. Polis ekipleri, suçların aydınlatılması ve şüphelilerin cezalandırılması için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Tunceli'de güvenlik güçlerinin suçla mücadelesinin önemli bir başarı örneği olduğu vurgulanarak, halkın güvenliği ve huzurunun korunmasına yönelik çabalara devam edileceği ifade edildi.

Editör: Seniha BESLER